Teadlikkuse Rakendamise Kool – ajalugu ja kajastus

Teadlikkuse Rakendamise Kooli kandekonstruktsioon ja muu taaskasutatav ehitusmaterjal on pärit NO99 Põhuteatrist, mis rajati Euroopa kultuuripealinna programmi Tallinn 2011 raames Skoone bastionile. NO99 ja Lilleoru MTÜ lõid käed 15. oktoobril 2011, kui oli jõudnud kätte aeg võtta maha terve suve Skoone bastionil trooninud ainulaadne teatrihoone:

„Me oleme valmis andma oma eluajast ära osa selle maja loomiseks ja teeme seda rahuliku meele ning puhta südamega“ - 14. okt. 2012 Lilleorus.
Teadlikkuse Rakendamise Kooli ehituse initsiatiivrühm ja vabatahtlikud, kes on alla kirjutanud AVATUD keskuse rajamise kokkuleppele:

Ehituse I etapp 2013: kooli peaosa vundamendi ehitus. Talgutel 7. sept - 7. jaan osales kokku 108 inimest ning panustati 1800 vabatahtlikku inimtöötundi: ehitusel, köögis, projekteerimises, teavituses, taaskasutusmaterjalide hankes, ühisrahastuse korraldamisel.

​Ehituse II etapp 2014: aprillist jätkasime, eesmärgiga saada paika hoone karkass, millel on katus, valatud vahelagi ja põrand.

Toetajale.