Kriya hatha jooga tunnid Lilleorus

Alates septembrist kutsume sind tööpäevaõhtuti Lilleoru kogenud joogaõpetajate tundidesse.

Esmaspäevaõhtuti kell 18.30 juhendab Kai Padrik kõigile avatud joogatundi. Ootame sind tundi olenemata sinu varajasemast kogemusest. Kai tunnis saad osa soojendavatest psühhosomaatilistest joogaharjutustest, kriya hatha jooga põhiharjutustest, hingamistehnikatest ja meditatsioonidest.

Esmaspäevaõhtuti kell 18.30 toimub Anne-Ly Naukase tund Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga. Tundi on oodatud eelnevalt Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga kursuse läbinud joogahuvilised.

Kolmapäevaõhtuti kell 18.30 juhendab Marta Padrik kõigile avatud joogatundi. Ootame sind tundi olenemata sinu varajasemast kogemusest. Vaatamata väärikale eale on Marta väga vitaalne, tuues selle elurõõmu ja energiataseme ka oma joogatundidesse.

Kolmapäevaõhtuti kell 18.30 toimub Annika Allikmäe tund Kriya hatha jooga / pingeasendid ja süvavenitused / jooga-nidra. See on terviklik kursus füüsilise keha tippvormi viimiseks eelkõige kriya-jooga praktikutele.

Neljapäevaõhtuti kell 18.30 juhendab Anne-Ly Naukas tundi Kriya hatha jooga süvaõppijatele. Neis regulaartundides saavad osaleda õpilased, kes on läbinud kursuse Teadliku Muutuse Kunst I-II ning pühendatud Babaji kriya jooga I astme tehnikatesse.

Täpsema tunniplaani leiad allolevast kalendrist.