Babaji kriya jooga I pühendus Ingvar Villido Ishwarananda juhendamisel 24.–26. juulil, Lilleorus

24. juuli, 19.3026. juuli, 18.00

Kriya jooga on iidne tegelikkusel põhinev terviklik ja praktiline joogateaduse süsteem, mis sobib igale kaasaegses ühiskonnas tegutsevale inimesele, olenemata tema ettevalmistusest, erialast, rassist või religioonist. Kriya tähendab teadlikku tegevust, ehk tegutsemist selliselt, kus iga protsess on jälgitud, juhitud, kindla eesmärgiga ning valitud eesmärki täitev. Babaji kriya jooga süsteemi kuulub kokku 144 tehnikat ning need antakse edasi otse õpetajalt õpilasele kolme pühenduse käigus. 

Lilleorus viib pühendusi läbi Ingvar Villido, kellele koos pühitsusega kriya jooga acharyaks anti 2007. aastal ka vaimne nimi Ishwarananda.

I pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille käigus õpetatakse järgmisi tehnikaid:  

✦ Kriya hatha jooga 18 asendit e asanad, mis panevad kehas liikuma elujõu e praana 

✦ Kuuest faasist koosnev mõjus hingamistehnika kriya kundalini pranayama, mis korrastab peened energiad ning äratab universaalse eluenergia

✦ Seitse dhyanat ehk meditatsioonitehnikat, et õppida valdama mõistust, teadlikkust ja intuitsiooni

II pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul omandatakse tehnikad energiakeskuste e tšakrate aktiveerimiseks; õpitakse kasutama joogaliku kiirpuhkuse ja vaikimise tehnikaid, et taastada ja hoida kokku eluenergiat ning suunata see teadvuse kõrgemate tasandite saavutamiseks; õpitakse palju tervendavaid paranjaamasid, ka seksuaalenergia transformatsiooni pranajaama; õpitakse rakendama teadlikkust igapäevase tegevuse ajal; saadakse õpetajalt isikliku mantra pühitsus.

III pühendus on intensiivne nädalane ritriit, mille käigus õpitakse ja praktiseeritakse edasijõudnute tehnikaid, mis moodustavad viimase osa Babaji kriya jooga 144 tehnika täiuslikust süsteemist. III pühenduse tehnikad on seotud ka potentsiaalide avamisega ja eneserealisatsiooni saavutamisega. Praktikaid täiendavad loengud kriya jooga kui tervikliku arengutee ja selle eesmärgi paremaks mõistmiseks.

Jätkuõpe. Pärast pühendusi on võimalik osaleda igakuistel jätkuõppe kohtumistel Lilleorus. Neil kohtumistel meisterõpetaja ehk acharyaga jagatakse praktiseerimisel tekkinud kogemusi, esitatakse küsimusi ja täpsustatakse tehnikaid. 

Kriya jooga tehnikate tulemusliku praktiseerimise eelduseks on teadlikkuse kasutus. Esimese astme pühenduse ettevalmistuseks on seetõttu vajalik eelnevalt omandada ja praktiseerida Teadliku Muutuse Kunsti (TMK) I-II kursuse tehnikaid. Soovitame enne pühendusele tulekut osaleda ka kriya hatha jooga tundides.

I pühenduse osalustasu: 380 €
Osalustasu kordajatele: 190 €

Osalustasu sisaldab õpetust, õppematerjale ja toitlustust. 
Kui soovid maksta vahetult enne pühendust, vali registreerudes arvega maksmise võimalus.

REGISTREERU SIIN

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

 

Majutus: kui soovid ööbida Lilleorus, saadame sulle info majutuse broneerimiseks eraldi meilile. Pakume majutusvõimalusi hinnavahemikus 5–35 €/öö. Lihtsaim on telgis või joogamatil oma magamiskotiga ja mugavamad suvemajakestes või kodumajutuses. Majutus tuleb kindlasti ette broneerida, kuna majutuskohtade arv kohapeal on piiratud.

Autoga tulles: vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport: buss 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast (peatus 4). Lilleoru peatusesse jõuab buss 18.28. Peale pühendust saab linna tagasi kas mõne kursusel osaleja või bussiga 138 kl 18.22 või 19.47 Ellaku peatusest.

Praktilist: uues koolituskeskuses käime vahetusjalanõudes. Kohapeal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Sissejuhatav loeng: I pühenduse eelõhtul, reedel kl 19:30, toimub Ishwarananda poolt läbi viidav sissejuhatav loeng Kriya joogasse. Sissejuhatav loeng on kõikidele huvilistele avatud ja osalustasuta.

Kontakt
Anneli Hallik
e-mail:
tel:
+372 56 616 948