Babaji kriya jooga I astme pühendus Ishwarananda juhendamisel 22.-24. novembril, Lilleorus

Iidse joogaliini tehnikad Teadliku Muutuse Kunst I-II kursused läbinuile.

Babaji kriya jooga tehnikad antakse edasi otse õpetajalt õpilasele kolme pühenduse käigus. Lilleorus viib pühendusi läbi Ingvar Villido, vaimse nimega Ishwarananda, kes pühitseti Babaji kriya jooga õpetajaks ehk acharya'ks 2007. aastal.

Kriya jooga praktiseerimine põhineb teadlikkuse kasutusel. Teadlikkus on jooga tehnikate tulemusliku läbi viimise aluseks. Kriya jooga I astme pühendusele eelnevalt on seetõttu vajalik läbida ettevalmistavad kursused I-II sarjast Teadliku Muutuse Kunst I-V. Enne pühendusi on ​soovitav alustada ka kriya hatha jooga tundidest.

I astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul õpetatakse 18 kriya hatha jooga asendit e asanat, mis panevad kehas liikuma elujõu e praana; 6 faasist koosnev mõjus hingamistehnika krija kundalini pranajaama, mis korrastab peened energiad ning äratab universaalse eluenergia; 7 meditatsioonitehnikat, et õppida valdama mõistust, teadlikkust ja intuitsiooni.

II astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul omandatakse tehnikad energiakeskuste e tšakrate aktiveerimiseks; õpitakse kasutama joogaliku kiirpuhkuse ja vaikimise tehnikaid, et taastada ja hoida kokku eluenergiat ning suunata see teadvuse kõrgemate tasandite saavutamiseks; õpitakse palju tervendavaid paranjaamasid, ka seksuaalenergia transformatsiooni pranajaama; õpitakse rakendama teadlikkust igapäevase tegevuse ajal; saadakse õpetajalt isikliku mantra pühitsus.

III astme pühendus on intensiivne nädalane ritriit, mille käigus õpitakse ja praktiseeritakse edasijõudnute tehnikaid, mis moodustavad viimase osa Babaji kriya jooga 144 tehnika täiuslikust süsteemist. III astme tehnikad on seotud ka potentsiaalide avamisega ja eneserealisatsiooni saavutamisega. Praktikaid täiendavad loengud kriya jooga kui tervikliku arengutee ja selle eesmärgi paremaks mõistmiseks.

Satsangid - pärast pühendusi on võimalik osaleda jätkuõppes. Lilleoru toimuvad sügisest kevadeni regulaarsed I-III astme satsangid. Neil kohtumistel Ishwaranandaga jagatakse praktiseerimisel tekkinud kogemusi, esitatakse küsimusi ja täpsustatakse tehnikaid.

Siit kalendrist leiad BKJ pühenduste ja satsangide toimumise ajad.

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
22. November, 2019, 19:30 to 24. November, 2019, 18:00
Toimumiskoht: Lilleoru, Aašrami maja, , Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa

Sissejuhatav loeng: I pühenduse eelõhtul, reedel kl 19:30, toimub Ishwarananda poolt läbi viidav sissejuhatav loeng Kriya joogasse. Sissejuhatav loeng on kõikidele huvilistele avatud ja osalustasuta.

Makseinfo
Osalustasu: 
€325

Kursuse kordamine soodushinnaga 165 €. Osalustasu sisaldab õpetust ja lihtsat ööbimisvõimalust koha peal.
Lisandub toitlustus, mille saab tellida juurde peale registreerumist.

Tasu palume maksta ettemaksuna hiljemalt 10 päeva enne pühenduse algust ülekandega MTÜ Lilleoru arvele EE822200221017045549 Swedpangas, selgitus „I pühendus, november 2019“. Või kokkuleppel sularahas kohapeal.

Kui selle summa ühekorraga tasumine on problemaatiline, siis palun võta ühendust.

Registreerumine ja lisainfo
Kontakt
Anneli Hallik
e-mail:
tel:
+372 56 616 948