Babaji kriya jooga III pühendus Ishwarananda juhendamisel, 8.-16. augustil, Lilleorus

8. august, 19.3016. august, 09.00

III astme pühendus on intensiivne ja pikk ritriit (7 täispäeva), mille käigus õpitakse ja praktiseeritakse edasijõudnute tehnikaid, mis moodustavad viimase osa Babaji kriya jooga 144 tehnika täiuslikust süsteemist. See hõlmab meditatsioone, hingamistehnikaid, täiendavaid kriya hatha jooga asendeid, tšakrate ja kõrgemate võimete äratamise tehnikaid ning 5 tehnikat samadhi erinevatele astmetele sisenemiseks.

Juhendab acharya Ingvar Villido, vaimse nimega Ishwarananda. 

Kahe esimese pühenduse käigus oled sa õppinud 35 tehnikat, sh 18 kriya hatha jooga asendit. III pühendusel osalemiseks ei pea sa kõiki neid veel valdama, küll aga peab olema sisse seatud regulaarne praktika vähemalt I astmel õpitud tehnikatega.

Seega, kui oled siin registreerunud, saadab korraldaja sulle täitmiseks täpsema registreerumislehe ja selle põhjal annab õpetaja õiguse osalemiseks.

* * *

Babaji kriya jooga tehnikad antakse edasi otse õpetajalt õpilasele kolme pühenduse käigus. Lilleorus viib pühendusi läbi Ingvar Villido, vaimse nimega Ishwarananda, kes pühitseti Babaji kriya jooga õpetajaks ehk acharya'ks 2007. aastal.

Kriya jooga praktiseerimine põhineb teadlikkuse kasutusel. Teadlikkus on jooga tehnikate tulemusliku läbi viimise aluseks. Kriya jooga I astme pühendusele eelnevalt on seetõttu vajalik läbida ettevalmistavad kursused I-II sarjast Teadliku Muutuse Kunst I-V. Enne pühendusi on ​soovitav alustada ka kriya hatha jooga tundidest.

I astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul õpetatakse 18 kriya hatha jooga asendit e asanat, mis panevad kehas liikuma elujõu e praana; 6 faasist koosnev mõjus hingamistehnika krija kundalini pranajaama, mis korrastab peened energiad ning äratab universaalse eluenergia; 7 meditatsioonitehnikat, et õppida valdama mõistust, teadlikkust ja intuitsiooni.

II astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul omandatakse tehnikad energiakeskuste e tšakrate aktiveerimiseks; õpitakse kasutama joogaliku kiirpuhkuse ja vaikimise tehnikaid, et taastada ja hoida kokku eluenergiat ning suunata see teadvuse kõrgemate tasandite saavutamiseks; õpitakse palju tervendavaid paranjaamasid, ka seksuaalenergia transformatsiooni pranajaama; õpitakse rakendama teadlikkust igapäevase tegevuse ajal; saadakse õpetajalt isikliku mantra pühitsus.

III astme pühendus on intensiivne nädalane ritriit, mille käigus õpitakse ja praktiseeritakse edasijõudnute tehnikaid, mis moodustavad viimase osa Babaji kriya jooga 144 tehnika täiuslikust süsteemist. III astme tehnikad on seotud ka potentsiaalide avamisega ja eneserealisatsiooni saavutamisega. Praktikaid täiendavad loengud kriya jooga kui tervikliku arengutee ja selle eesmärgi paremaks mõistmiseks.

Jätkuõpe ehk satsangid - pärast pühendusi on võimalik osaleda regulaarses jätkuõppes. Lilleorus toimuvad sügisest kevadeni regulaarsed I-III astme satsangid. Neil kohtumistel Ishwaranandaga jagatakse praktiseerimisel tekkinud kogemusi, esitatakse küsimusi ja täpsustatakse tehnikaid.

Siit kalendrist leiad BKJ pühenduste ja satsangide toimumise ajad.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Aašrami maja, , Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€750

Kursuse kordamine soodushinnaga 375 €. 
Osalustasu sisaldab õpetust, toitlustust ja lihtsat ööbimisvõimalust koha peal. 
Vali siin lingil millist majutust pühenduse ajal eelistad.

Tasu palume kanda hiljemalt 10 päeva enne kursuse algust MTÜ Lilleoru arvele EE822200221017045549 Swedpangas, selgitus „III pühendus“. Või maksta kokkuleppel sularahas kohapeal.
Kui selle summa ühe korraga tasumine on problemaatiline, siis palun võta ühendust.

Registreerumine ja lisainfo
Kontakt
Anneli Hallik
e-mail:
tel:
+372 56 616 948