Kursus: Teadliku Muutuse Kunst - kriya hatha jooga. 9.märts - 27.aprill 2016, Tallinnas

Kursus on Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunst I-V kursuste sarja osa. Neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustest vähemalt esimesed kaks – I: Mina, minu sisemaailm – viis keha ning II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine.

Selle kriya hatha joogat sisaldava kursuse eesmärk on olla inspireerivaks toeks kursustel saadud teadmiste ja õpitud tehnikate kasutamisele. Ka kogemuse avardamiseks, liites juurde füüsilise keha teadliku kasutamise.

Hatha jooga osas on kursus nii algajale kui kogemustega praktikule. Alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks.

Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav –  et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada.

Palun registreeru: annapurna@lilleoru.ee või tel 5666 9455

Teadliku muutuse kunst - kriya hatha jooga kursused leiavad aset mõned korrad aastas. Jälgi sündmuste kalendrit või kirjuta Anne-Ly'le kui soovid teada, millal algab uus kursus ja soovid eelregistreeruda.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Rävala 8, Rävala 8, Tallinn

7. korrus (Polygon teatri ruumid)

Makseinfo
Osalustasu: 
€120

Osalustasu sisaldab kogu kursuse 8 tundi.
Palume tasuda osalustasu hiljemalt 10 päeva enne kursuse algust ülekandega: Annapurna OÜ, Danske Bank EE183300332168270000. Palun lisage selgitusse “khj algkursus”. Saab tasuda kokkuleppel sularahas.

Kontakt
Anne-Ly Naukas
e-mail:
tel:
+372 56 66 94 55