Aiaakadeemia - Lille- ja taimemotiivide kujutamine natuurist ja nendest mustrite loomine

 Aiaakadeemia annab võimaluse inspiratsiooni ammutamiseks otse loodusest ja selle paberile kandmiseks. Päeva jooksul vaadeldakse taimede ja lillede kujundeid, värve ja vorme. Leitu kantakse kunsti väljendusvahendite kaudu kavanditesse, eksperimenteeritakse motiivide ja värvidega. Kursuse tulemusena jõutakse omanäoliste motiivide ja värvilahendusteni, mida saab kasutada üksikuna või mustrina seinal, tapeedil või tekstiilitrükis. Sobib täiskasvanutele, nii algajatele kui edasijõudnutele. Inspiratsiooni ruumiks on Lilleoru aed.

Juhendajad on Eesti Kunstiakadeemias õppinud ja nii Eestis kui välismaal tegutsevad Lilleoru kunstnikud Kaie Kal ja Kaija Kesa. Kaie Kal on teatrikunstnik ja illustraator, luues lavakujundusi ja illustratsioone raamatutele. Peamiselt graafikaga tegeleva Kaija Kesa looming on enamasti inspireeritud loodusest ning inimese sisemiste arengute võimalustest.

Võta kaasa: kohapeal on kunstitarbed olemas, kuid soovi korral võid võtta kaasa ka oma vahendid. Kindlasti võta kaasa avatud meel!

Kuidas tulla: http://www.lilleoru.ee/et/kuidas-tulla
Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10.10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Peale koolitust saab linna tagasi kas mõne teise osaleja või bussiga nr 138 (väljub Ellakult 15.22). Palun anna oma bussiga tulekust meile ette teada, saame autoga vastu tulla.

Kohtume: Kursus algab 11.00, koguneme alates 10.45 Lilleoru koolimaja juures. Koolitus sisaldab ka lõunapausi.

Küsimused: Miina Leesment miinale@gmail.com +37255584895

Kursuse hind: 30€

Maksmine: Sularahas kohapeal või ülekandega (MTÜ Lilleoru arveldusarvele EE822200221017045549. Selgitusse märgi "3.08.2019 aiaakadeemia". )

Oled oodatud 3.augustil, kohtumiseni Lilleorus!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald
Registreerumine ja lisainfo