Elulille aednikud kutsuvad: Lilleoru aiatalgud

16. august, 10.0017.00

Lilleoru aednikud kutsuvad kõiki aiatalgutele! Tööd toimuvad kõikides aiaosades: ravimtaime- ja köögiviljaaed, koolimaja park ja iluaed. Suuremateks töödeks on uue ürdiaia loomine ning Elulillel olevate ravimtaimepeenarde ümber korraldamine.

Päeva alustame häälestusega Lilleoru Elulille pargi väravas. Seejärel teeme ringkäigu Lilleoru aia eri osadesse, tuuri juhendavad koolimaja pargi aednik Ester Rozgatsova, iluaia aednik Miina Leesment, ravimtaimeaia aednik Küllike Gergents ja Lilleoru peaaednik Anne-Ly Naukas. Oma tegevusi tutvustab ka Lilleoru Loodushoiu Koda. 

Talgupäev algab 16. augustil 10:00 koolimaja eest ja lõppeb 17:00. Kõigile talgulistele pakume tasuta lõunat. Ootame teid appi kas pooleks või terveks päevaks, vastavalt võimalustele. Oled oodatud ka vaid tutvustavale ringkäigule! 

Palun registreeru ette hiljemalt 15. augusti pärastlõunaks kuni 14:00, et teaksime valmistada piisava koguse talgusuppi ning varuda piisavalt töövahendeid!

Registreeru siin

Küsimuste korral võta ühendust: miina.leesment@lilleoru.ee, +37255584895

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald

Autoga tullesVaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 8:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 09:05. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Kui annad meile oma tulekust eelnevalt teada, tuleme sulle Ellakule meeleldi autoga vastu. Peale talguid saab linna tagasi bussiga nr 138 (väljub Ellaku peatusest 17:20). Täpsema info bussi aegade kohta leiad siit.