Lilleoru Põhikooli avatud uste päev 23. märtsil, Lilleorus

23. märts, 11.0017.00

"Lilleoru põhikooli suurimaid väärtuseid meie jaoks on lastele kohandatud Teadliku Muutuse Kunsti meetodi integreerimises kooli õppekavasse. Praktiline ja mänguline õppimise viis ning suur vabamängu osakaal on loonud õpikeskkonna, kuhu meie laps läheb alati rõõmuga. Näeme, kuidas temas arenevad kõige loomulikumal moel eluks vajalikud sotsiaalsed oskused, ta õpib uudishimuga, temast on kujunemas iseseisev ja ettevõtlik inimene eluks oluliste väärtustega." –– Angela Hollo.

Ootame kooliga liituma uusi õpilasi! Sügisest alustab tööd kaks liitklassi 1.–3. klassi lastele ja eelkool neile, kelle koolitee algab 2020. aasta sügisel.

Avatud uste päevadel saab teha tutvust koolikeskkonna ja õpetajatega, kooli õpikäsitluse ja kuulda, millised on 2018. aasta sügisel kooliteed alustanud laste ja lastevanemate kogemused. Lapsed saavad osaleda eelkoolis.

Vaata lähemalt: http://pohikool.lilleoru.ee/oppeinfo/liitu-kooliga

Tagasisidet lastevanematelt:

"Minu last ei ole pidanud motiveerima koolis käimiseks - vahel olen kasutanud isegi ähvardust "...või muidu sa homme kooli ei lähe", et ta õigel ajal magama läheks. Esimesed viis kuud ei ole olnud vaid idüll, kuid on leitud häid lahendusi ja see kõik on olnud väga õpetlik."

"Mulle avaldas väga muljet see, et õpetajad käisid õppimas, kuidas mitte olla õpetaja."
 
"Ainuke põhjus last kooli saata on see, et ta ise soovib seal käia ja Lilleoru Põhikool on just selline kool."

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo

Sündmus on tasuta

Registreerumine ja lisainfo