Lugude kaudu õpetamise koolitus, juhendab Gunter Pauli, 2.-4. juulil Lilleorus

2. juuli, 10.004. juuli, 16.00

Meil on hea meel kutsuda teid haridusuuenduslikule koolitusele, mis toimub teistkordselt Eestis ja mida viib läbi visionäär, 365 lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli! Sageli ei teata, et tuntud innovaatiline ettevõtja pühendab poole oma ajast lastele ja noortele lugude kirjutamisele ja hariduse uuendamisele.   

"Igaüks meist saab võtta õpetaja auväärse rolli."

Koolitus on mõeldud igas haridusastmes õpetajatele, samuti lapsevanematele, haridusuuendajatele ja ka kõigile teistele, kes laste ja noortega töötavad. 

  • Koolitus toetab õpetajaid ja lapsevanemaid laste ja noorte suunamisel, annab lisateadmisi erinevates teaduse valdkondades ja loomingulised töövahendid lugude kaudu õpetamiseks.
  • Integreeritud õpe hõlmab viite erinevat oskuste komplekti ehk intelligentsust: akadeemiline teadmine, emotsionaalne intelligentsus, kunstiline väljendus, öko-kirjaoskus ja ellurakendamise võimekus.
  • Õppeprogrammi aluseks on teaduslik lähenemine ja haridusuuenduslik metoodika, mis toetub ülemaailmse ZERI Learning Initiative võrgustiku ja Gunter Pauli tööle.

Õppematerjaliks on Gunter Pauli kirjutatud lood, mis sündisid isa armastusest oma laste vastu, et jagada nendega avastusi laiast maailmast ja kohtumistest inspireerivate inimestega. Samuti, et aidata neil mõista tema tööd – uuel sinise majanduse mudelil põhinevaid projekte, mis lähendavad loodust ja teadust ning rakendavad looduslike ökosüsteemide tarkust. Lood on lastele igas kooliastmes, alates lasteaiast. Esimene lugu "The Strongest Tree" valmis enam kui 20 aastat tagasi, tänaseks on sarjas "Gunter's Fables" kokku 365 lugu. 

  • Osaleja saab kaasa igapäevatöös kasutamiseks 12 eestikeelset e-raamatut.
  • Põhikoolitusele järgnevad jätkukoolitused sügisel 2020 ja kevadel 2021.
  • Koolitus on inglise keeles, soovijatele tõlkega eesti keelde.

Loe koolituse ja Gunter Pauli kohta lähemalt siit!

Registreerumiseks täida palun küsimustik siin!

Palun anna hoogu! Oleme 12 raamatut trükiks ette valmistanud ja oleme praegu "Maailma avamine lugude kaudu" projektiga Hooandjas. Kutsume sind toetama uue innovaatilise õppe toomist Eesti lasteni!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€180

Soovi korral saab koha peal ka ööbida (majutusvõimalused 5–40€/öö, kõige soodsam oma telgiga).

Kontakt
Ave Oit
e-mail:
tel:
+372 56 499 199