Mantrate õpituba, juhendaja Merike Taza, teisipäeva õhtuti Lilleorus

Juunis alustame mantrate algõppega, mis toimub korra nädalas Lilleoru pühas altariruumis, kl 18.30 - 20.00.

Üldteada ja -tuntud mantrad, nagu Gayatri, Triyambakam jne, on pärit veedadest. Veedamantrate retsiteerimisel (seda ei saa otseselt laulmiseks nimetada) on omad reeglid ja seaduspärad. Kui neid õigesti retsiteerida, siis toimub teadvuse seisundi muutus, rahu ja harmoonia ja tervenemise kogemine, teadlikkuse ja eristamise paranemine, kontsentratsiooni ja püsivuse paranemine jne. Hüvesid on lõputult, sest teadlikult ja oskuslikult loodusjõududega suhtlemine aitab iga inimest paremini siin elus hakkama saada.

Tule ja õpi mantraid, mida saad kasutada oma elu edendamise hüvanguks: Gayatri, Tryambakam, Shanti, Durga, Lakshmi, Sarasvati, Ganesha, Ayurmantrah, Suryamantrah jpt. Need on mantrad, mida saad iga päev kasutada. Saades õige häälduse ja pannes juurde oma siira pühendumuse toovad need mantrad su ellu imed, tervise, rahu ja rõõmu, parema kontsentratsiooni, teadlikkuse ja taiplikkuse..

See õpituba on kõigile, sealhulgas ka algajatele ja neile, kes pole varem veedamantrate laulmisega kokku puutunud. Õpime ja laulame koos ning saame ülendatud mantrate võimsast väest!

Juhendajast: Merike Taza on Lilleorus pudžari ehk tseremooniate läbiviija. Ta on õppinud mantrate retsiteerimist veedalaulu õpetaja Radha Sundararajani juures. Loe Merikese kohta lisa siit.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€10

Osalustasu on iga kord 10€.

Makseviis: 
sularahas kohapeal
Registreerumine ja lisainfo
Kontakt
Merike Taza
e-mail:
tel:
+372 52 66 784