Loomuliku tervise meistriklass "Ärata oma elujõud!" Maret Makko ja Annika Allikmäega 23. märtsil, Lilleorus

23. märts, 10.3016.00

Ilm on veel karge, kuid päikeses on juba märtsi ja õhus aimata kevade hingust. Loodus valmistub ärkama. Ka meie kehas toimuvad kevadel suured muutused, nii nagu kogu looduses. See annab tunda väsimusena ja võivad aktiveeruda paljud vanad hädad, sest uueks tsükliks valmistuv organism on tohutu koormuse all ja ühtlasi väga vastuvõtlik.

Kutsume Sind Loomuliku tervise meistriklassi taimetark Maret Makko ja kriya hatha jooga õpetaja Annika Allikmäega, et saaksid oma keha talveunest üles äratada ning uue jõuga algavasse kevadesse astuda.

Annika Allikmäe tutvustab harjutusi stressi vabastamiseks, nõtke keha modelleerimiseks ja jõutaseme tõstmiseks. Enam kui 25 aastat hatha joogat praktiseerinud õpetaja on ise tõeline graatsia kehastus ning jagab oma saladusi meistriklassis ka teiega: “Kriya joogas vaadeldakse füüsillist keha kui elusat sõidukit, kelle heaolust sõltub suures osas inimese elukvaliteet. Üle veerandsaja aasta jooga- ja tantsuõpetajana on võimaldanud läbi proovida arvutul hulgal tehnikaid, et jõuda optimaalsuseni.”

Lilleoru armastatud taimetark Maret Makko tutvustab, kuidas kasutada taimede väge kevadiseks organismi puhastamiseks: “Enne jõuvarude taastamist on vaja endast välja viia see, mis saastab. Juba iidsetes kultuurides teati, et parim viis haiguste ennetamiseks on organismi sihiteadlik puhastamine sinna kogunenud mürkidest ja et maks paneb tööle kõik teised elundid. Ka liigub maksast läbi kogu kehale eluandev vereringe. Kevadist “ärkamist” tasub seega alustada maksa puhastamisest. Kaasajal kutsutakse seda detoxiks.”

Oled oodatud!

Kava:
10.30-10.45 Kogunemine
10.45-11.00 Sissejuhatus, tutvustusring
11.00-12.30 Hatha jooga Annika Allikmäega
12.30-13.30 Lõuna
13.30-16.00 Retsepte ja näpunäiteid organismi kevadiseks puhastuseks Maret Makkolt

Lõunaks pakume Lilleoru kohviku maitsvat taimetoitu. Saad koju kaasa ka juhendajate kevadised lemmikretseptid.

Võta kaasa märkmik ja mugavad riided joogaharjutuste tegemiseks. Kui soovid end pärast joogatundi värskendada, võta kaasa ka käterätik ja pesemisvahendid. Lilleoru uues õppekeskuses on avarad ja mugavad riietus- ning pesemisruumid, eraldi nii naistele kui meestele.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€40

Osalustasu sisaldab ka Lilleoru kohviku maitsvat taimetoitu. 

Palume varakult registreeruda, hiljemalt neljapäeva 21. märtsi õhtuks! Osalustasu võid tasuda enne kursust ülekandega (MTÜ Lilleoru, EE822200221017045549) või saabudes koha peal.

Registreerumine ja lisainfo

Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 8:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 9:10. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Soovi korral võta meiega ühendust ja saame sulle auto bussi vastu saata. Peale meistriklassi saab linna tagasi kas mõne teise osaleja või bussiga nr 138 (väljub Ellakult 17:22).

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Küsimuste korral võta ühendust: terje.luts@lilleoru.ee, +3725205514

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514