Meie sõbrad

MTÜ Lilleoru kuulub järgmistesse ühendustesse:

MTÜ Aruvalla Külaselts – Lilleoru asub Aruvallas, Rae valla lõunapoolsemas külas, mis on koduks üle 100-le püsielanikule. 2009. aastal loodud külaseltsi asutajate hulka kuulub ka MTÜ Lilleoru.

MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu – Jõelähtme, Viimsi ja Rae valla omavalitsusi, kodanikuühinguid ja ettevõtjaid koondav omaalgatuslik ühendus, mis avab piirkonnale ligipääsu LEADER-meetmete raames antavatele toetustele. Vt meie projekte.

MTÜ Eesti Ökokogukondade Ühendus – Kuulume ühenduse asutajaliikmete ringi, et anda oma panus kestliku maailma kujundamisse koos üksikisikute ja organisatsioonidega, kes seisavad teadliku ja kogukondliku mõtte- ja eluviisi kandmise ning edendamise eest Eestis.

Koalitsioon kestliku arengu heaks – Koalitsioon koondab Eesti ettevõtteid, vabaühendusi ja riigiasutusi, kes tegutsevad maailma kestliku arengu eesmärkide raames ja/või nimel. 

Euroopa ökokogukondade võrgustik GEN Europe – Suur osa sihilikult loodud ökokogukondi ja -külasid on ühinenud ülemaailmsesse võrgustikku, mis aitab kogukondadel kohtuda, jagada ideid ja kogemusi ning elada viisil, millega keskkonda antakse tagasi rohkem kui kulutatakse. Lilleorus toimus juulis 2018 rahvusvaheline konverents "Teadlike kogukondade tarkus".

Babaji kriya jooga ühendus – Iidsed kriya jooga õpetused on Lilleoru õpetuste keskmes ja Lilleoru koolitusjuht Ingvar Villido on kriya jooga õpetaja, olles rahvusvahelise Babaji's Kriya Yoga Order of Acharyas liige. Lilleoru on ka üks Haidakhandi Babaji keskustest maailmas. Need üldinimlikud õpetused tõest, lihtsusest ja armastusest jõudsid siia üle 10 aasta tagasi.