Teraapilised joogatunnid ka ONLINE

Marve Allik ootab Sind teraapilistesse joogatundidesse, mis on suunatud selja ja kogu keha pingete vabastamiseks ning meele tasakaalustamiseks. Teraapilised joogatunnid toimuvad kolmapäeviti kell 18.00 – 19.30 Holistika Instituudi treeningsaalis ja online-tundidena interneti teel.

NB! Kuni riiklike koroonapiirangute kehtimiseni, toimuvad tunnid online!

Joogatunnid on sulle, kui soovid leevendada ja vabastada seljapiirkonna ja kogu keha pingeid, eemalduda igapäevastest emotsionaalsetest pingetest ja tööstressist, tunda ennast oma kehas kohalolevana, kergema ja vabamana, olla rahulikum, maandatum, keskendunum ja elusam – kokkuvõttes rohkem sina ise.

Teraapilised joogatunnid toimuvad kolmapäeviti kell 18.00 – 19.30 Holistika Instituudi treeningsaalis ja online-tundidena interneti teel koos järelvaatamise võimalusega. Kõik tundi registreerunud osalejad saavad YouTube lingi tunni järelvaatamiseks ja –tegemiseks.

Emotsionaalsed pinged, sundasendid ja vähene liikumine tekitavad kehas lihaspingeid, mis kogunedes võivad muutuda jäikuseks ja valuks eelkõige selja- ja kaelapiirkonnas. Kogunenud pinged takistavad ka energia vaba liikumist, mistõttu võime tunda väsimust, energia- ja motivatsioonipuudust. Selle vältimiseks on hea pingeid regulaarselt vabastada selga ja keha venitades, sirutades ja lõdvestades kooskõlastatult hingamisega. Keskendudes hingamisele, oma keha tunnetamisele ja liikumisele jätame kõrvale pingeid tekitavad harjumuslikud mõtted ja emotsioonid, lubame endal lõdvestuda ja tasapisi pingetest vabaneda. Iga vabastatud pinge toob meid lähemale iseendale e rahulolule ja armastusele.

Joogatunnid on üles ehitatud ühtse tervikuna, mis kokkuvõttes mõjub kehale ja meelele tasakaalustavalt. Alustame lõdvestumisest, keskendumisest ning selja ja lülisamba venitamisest. Selga mõjutavad harjutused on joogas kesksel kohal, sest seljast sõltub kogu organismi ja närvisüsteemi olukord. Teeme selga ja lülisammast vabastavaid ja tugevdavaid ning kogu keha tasakaalustavaid harjutusi ja asendeid ning lihtsamaid tasakaalustavaid ja puhastavaid pranayama`sid e hingamisharjutusi. Õpime ka asendeid Babaji kriya hatha jooga 18 harjutuse hulgast, mis on terviklik harjutuste süsteem, mis võimaldab hoida füüsilist keha terve ja elujõulisena. Tunni lõpetab põhjalik lõdvestus. Loe lisa https://www.ravum.ee/jooga

Tunnid sobivad nii neile, kes on joogaga juba veidi on tutvust teinud, kui ka algajatele. Oluline on oma kehaga parema kontakti saamine, mitte täiuslik asendite tegemine. Valida saab nii lihtsamate kui rohkem väljakutset pakkuvate harjutuste variantide hulgast. Regulaarne harjutamine toob ka tulemused. 

Tundidesse registreerimine ja lisainfo: marve.allik@gmail.com, tel +372 5392 6136

Osaluspanus:
Treeningsaali tunnid:

1 tund 15 eurot
1 kalendrikuu ettemaksuna 45 eurot

Online-tunnid:

1 tund 10 eurot
1 kalendrikuu ettemaksuna 32 eurot

Tasuda saab sularahas kohapeal, sporditoetuste süsteemi SportID / Stebby  kaudu (Marve Allik – Jooga) või ülekandega kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”)

Marve Allik

www.ravum.ee

https://www.facebook.com/Luba-endal-terveneda-111477277018600

Lisainfo
Toimumisaeg: 
kolmapäev, 18:0019:30
Toimumiskoht: 
Juhendaja: 
Tase: 
kõigile