Teraapilised joogatunnid ONLINE järelevaatamisega

Online teraapilised joogatunnid selja ja kogu keha pingete vabastamiseks, keha ja meele tasakaalustamiseks toimuvad alates 6. septembrist mai lõpuni online tundidena Youtube otseülekandena esmaspäeviti kell 18.00 - 19.15. Saad tunniga liituda ja kaasa teha sulle sobival ajal ja kohas, sest tundi on võimalik  järelvaadata ja kaasa teha kahe nädala jooksul. 

Oled oodatud ühinema teraapiliste joogatundidega, kui tunned vajadust teha midagi enda heaks, et olla kiiresti muutuvas ajas pingevaba, terve ja tasakaalus ning soovid:

·       leevendada ja vabastada seljapiirkonna ja kogu keha pingeid

·       eemalduda igapäevastest emotsionaalsetest pingetest ja stressist

·       tunda ennast oma kehas kohalolevana, energilisemana, kergema ja vabamana

·       saada teadmisi ja oskusi, kuidas olla rahulikum, maandatum, keskendunum ja elusam – kokkuvõttes rohkem sina  ise

Emotsionaalsed pinged, sundasendid ja vähene liikumine tekitavad kehas lihaspingeid, mis kogunedes võivad muutuda jäikuseks ja valuks. Kogunenud pinged takistavad ka energia vaba liikumist, mistõttu võime tunda väsimust, energia- ja motivatsioonipuudust. Selle vältimiseks on hea pingeid regulaarselt vabastada selga ja keha venitades, sirutades ja lõdvestades kooskõlastatult hingamisega. Keskendudes teadlikult hingamisele, oma keha tunnetamisele ja liikumisele jätame kõrvale pingeid tekitavad harjumuslikud mõtted ja emotsioonid, lubame endal lõdvestuda ja tasapisi pingetest vabaneda. Iga vabastatud pinge toob meid lähemale iseendale e rahulolule ja armastusele.

Joogatunnid on üles ehitatud ühtse tervikuna, mis kokkuvõttes mõjub kehale ja meelele tasakaalustavalt. Alustame keskendumisest ning selja ja lülisamba venitamisest. Teeme erineva raskusastmega selja ja kogu keha pingeid vabastavaid ning keha ja meelt tasakaalustavaid harjutusi ja asendeid ning hingamisharjutusi e pranayama`sid paremaks keskendumiseks ning lõdvestumiseks. Tunni lõpetab põhjalik kogu keha lõdvestus.

Tunnid sobivad nii neile, kes on joogaga juba veidi tutvust teinud, kui ka algajatele. Oluline on teadlik oma kehaga parema kontakti saamine, mitte täiuslik asendite tegemine. Valida saab nii lihtsamate kui rohkem väljakutset pakkuvate harjutuste variantide hulgast, mis regulaarsel praktiseerimisel vabastavad keha ja meele liigsetest pingetest ning mille hulgast võid leida ka harjutusi, mida soovid iga päev enda heaks teha. Kui soovid harjutustega rohkem väljakutset, ootan sind osalema kriya hatha jooga tundides.

Osaluspanus:    

1 joogatund 10 eurot

1 kalendrikuu ettemaksuna 32 eurot

 Tasuda saab ülekandega kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”) ja Stebby   platvormi kaudu (Marve Allik – Jooga).

Joogatunniga või -tundidega ühinemiseks:

kanna osalustasu kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”) või osta pilet Stebby platvormi kaudu hiljemalt tunnile eelneval päeval

saada e-mail aadressile marve.allik@gmail.com või sõnum alloleval vormil, kus märgi ära, millise kuupäeva tunnis või tundides osaleda soovid. Kui tasud Stebby kaudu, lisa ka pileti number

Youtube´i lingi tunniga ühinemiseks saadan sinu meilile 15-5 minutit enne Youtube otseülekande algust. Igaks tunniks saadan uue lingi, mida saab kasutada ka tunni järelvaatamiseks kahe nädala jooksul.

https://www.ravum.ee/

Lisainfo
Toimumisaeg: 
esmaspäev, 18:0019:15
Juhendaja: 
Tase: 
kõigile