Loengute, koolituste ja meistriklasside salvestised

Sellelt lehelt leiad Lilleorus toimuvate loengute, koolituste ja meistriklasside salvestised.

  • Meie kogenud joogaõpetajate parimad teadmised ja tehnikad toob teieni jooga meistriklasside sari.
  • Enesejuhtimisest, teadlikkusest, vaimsest tervisest ning emotsionaalsest intelligentsusest räägib dr Helena Lass.
  • Elurõõmu ja vitaalsuse toovad teieni Marta Padriku kõigile avatud online-joogatunnid.

Mõnusat vaatamist!

Siit saad valida endale huvipakkuva üritustesarja: 

Jooga meistriklassis annab kriya hatha joogaõpetaja ja pikaaegne hiina meditsiini praktik Toomas Õunap soovitusi, millised tehnikad ja harjutused muuta igapäevaseks just kevadel, mil energiakanalid vajavad vabastamist ja immuunsüsteem turgutust. 

Selles jooga meistriklassis käsitleme istuva eluviisiga seotud vaevuste leevendamist. Toomas Õunap tutvustab meistriklassis põhilisi istumisega seonduvaid häireid ja pakub joogalikke lahendusi nende leevendamiseks. Meistriklass sobib nii tutvujatele kui edasijõudnutele. Saad harjutused, mida saab teha nii kontoritöö kõrvalt kui ka tehnikad ja asendid, mida teha joogamatil.

Kvaliteetne uni on Sinu hea tervise alus. Meistriklassis õpid dr Helena Lassi juhendamisel tõhusalt lõdvestama oma keha ja mõistust ja ning saad teada, kuidas kiiresti välja puhata. Selleks omandatakse jooga nidra ehk joogaliku puhkuse tehnika. Aju-uuringute järgi tekib selle praktika jooksul sügava unenägudeta une laadne seisund, tänu millele võrdub 15 minutit jooga nidrat 1 tunni tava unega.

Selles jooga meistriklassis käsitleb Jaanika Peeba hingamist. Milline on hingamise mõju meie kehale, mõtetele ja emotsioonidele? Kuidas kasutada hingamist nende tasandite muutmiseks ja mõjutamiseks? Millist rolli mängib hingamine vaikuse ja lõdvestuse saavutamisel? Miks on hatha jooga praktikate juures oluline ka õige hingamine? Meistriklassist saad kaasa hingamisharjutused, mis parandavad enesetunnet ning aitavad lõdvestuda ja lõõgastuda. 

Siit leiad Marta Padriku poolt läbi viidud online-joogatundide seeria. Seerias on 8 pooleteise-tunnist joogatundi ehk ühtekokku 12 tundi jooga seansse, mis sobivad kõigile, olenemata varasemast jooga-kogemusest.

Kui sul oleksid kasutada suurepärased tehnikad seljavaevuste leevendamiseks, kas sooviksid neist teada saada? Kas võtaksid need tehnikad oma igapäevasesse kasutusse?

Selles meistriklassis õpetab ligi 20 aastase joogaõpetamise kogemusega joogaõpetaja ja koolitaja Toomas Õunap selja tervendamisele suunatud praktikaid.

KOONDPILET! Siit leiad Dr Helena Lassi poolt 2020. aasta kevadel toimunud veebiseminaride sarja koondpileti. 6-osaline sari keskendub enesejuhtimise ja teadlikkuse teemadele.