Babaji kriya jooga: pühendused ja satsangid

„Kriya jooga eesmärk on ainult üks: anda inimesele kätte tema õige positsioon elus, õppida elu ise juhtima, mitte olla juhitud elu poolt. Ja siis loomulikult jõuda enda juurteni, enda tegeliku võimekuseni.” 

Ingvar Villido Ishwarananda

Toimumisaeg:
01. august pühapäev, 14:00

Pärast kriya-jooga pühenduse saamist on soovitatav osaleda praktiseerimist toetavas jätkuõppes, milleks on regulaarsed kriya-jooga satsangid, et täpsustada tehnikaid ja süvendada õpitut, jagada kogemusi.

Toimumisaeg:
12. august neljapäev, 19:30

Kriya-jooga on iidne tegelikkusel põhinev terviklik ja praktiline joogateaduse süsteem, mis sobib igale kaasaegses ühiskonnas tegutsevale inimesele, olenemata tema ettevalmistusest, erialast, rassist või religioonist. Kriya tähendab teadlikku tegevust, ehk tegutsemist selliselt, kus iga

Toimumisaeg:
19. november reede, 19:30

Kriya-jooga on terviklik ja praktiline tehnikate süsteem, mis annab inimesele vahendid ise oma elu teadlikult juhtida. Esimese astme tehnikate eesmärk on mõtlemise korrastamine ja keskendumisvõime arendamine.

Toimumisaeg:
19. november reede, 19:30

Kriya-jooga eesmärk on ainult üks: anda inimesele kätte tema õige positsioon elus, õppida elu ise juhtima, mitte olla juhitud elu poolt. Ja siis loomulikult jõuda enda juurteni, enda tegeliku võimekuseni.“