Uus sari! Jooga meistriklassid Lilleorus. Mais ja juunis online

Lilleoru alustas uue jooga meistriklasside sarjaga, kuhu koondasime meie kogenud õpetajate parimad teadmised ja tehnikad.

Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Registreeru aegsasti! Igas töötoas jagub kohti vaid 30 osalejale.

Juba toimunud jooga meistriklasse saad järele vaadata siit.

Jooga meistriklassid lähiajal:

Toimumisaeg
26. juuli pühapäev, 11:00

Kui sageli Sa märkad, et oled taas “oma mullis”? Miks rõhutatakse, et on oluline olla praeguses hetkes? Juulikuu jooga meistriklassis saad praktiliselt kogeda, mis on see paljuräägitud “kohalolek” ja kuidas seda kasutada lähtuvalt Lilleorus kasutusel olevast teadvustamise baasõpetusest. Dr Helena Lass on psühhiaater ja TMK õpetaja. Ta elab Lilleorus ja on Ingvar Villido juures praktiseerinud teadlikkuse praktikaid ning kriya joogat üle 10 aasta.

Toimumisaeg
30. august pühapäev, 11:00

Augustikuus oled oodatud joogapäevale, millel saad osaleda erinevates kriya hatha jooga õpetajate tundides. Avatud joogapäev on kui miniretriit, kus saad võtta aega iseendale ning osaleda erinevates kriya hatha jooga tundides. Päeva pärliks on kriya jooga meistri Ingvar Villido loeng “Mis on jooga allikas?”, kus tuleb juttu jooga tegelikust tähendusest ning saad teada, kust on jooga pärit ja mis on jooga algne sihteesmärk.

Aale-Triinu Sonn
Toimumisaeg
13. september pühapäev, 10:30

Tänapäeval on kümneid joogastiile, kuid mis neid üksteisest eristab? Meistriklassis saad läbi teha tehnikaid eri joogastiilidest – mõned neist on korraliku trenni eest, teised jälle rahulikud ja pehmed. Ligi 27 aastat joogat praktiseerinud Aale-Triinu Sonn räägib ka jooga ajaloost ja algupärast, kuidas kõik algas ning kas ja kuidas on erinevad tänapäevased stiilid omavahel seotud.

Toimumisaeg
20. september pühapäev, 11:00

Praktilises meistriklassis õpid märkama ärevust ning kasutama lihtsaid füüsist rahustavaid harjutusi ärevusega toimetulekuks. Uurime ka, kas ärevus toetab igapäevaelus hakkamasaamist nagu vahel usutakse või on see piina tekitav kannatus? Millises eluetapis ja kuidas see avaldub?

Enam kui 10 aastat hatha jooga tunde andnud Eve Soppe on pikaaegse ettevõtjana puutunud kokku kiirest elutempost ja pingelisest tööst tuleneva stressiga. Joogaõpetajana on ta leidnud tehnikad, millega on aidanud ärevusega toime tulla nii endal kui teistel.

Toimumisaeg
18. oktoober pühapäev, 11:00

Praktilises meistriklassis tutvustavad üle 30 aasta joogat praktiseerinud Ain ja Marta Padrik tervistavate füüsiliste harjutuste kompleksi, mis tugevdab ja tasakaalustab viit elementi inimkehas ning aktiveerib energia liikumist meridiaanides.

Tehnikates ühendab perekond Padrik kriya jooga teadmised Hiina pärimusliku arstiteadusega ning räägib, kuidas avaldab hommikune ärgamisjärgne jooga noorendavat mõju. Lisaks saad teada, kuidas ja millised vibratsiooniharjutused mõjuvad soodsalt lihaskonnale, siseelunditele, näärmetele ja kapillaaridele.

Toimumisaeg
22. november pühapäev, 11:00

Kvaliteetne uni on Sinu hea tervise alus. Meistriklassis õpid dr Helena Lassi juhendamisel tõhusalt lõdvestama oma keha ja mõistust ja ning saad teada, kuidas kiiresti välja puhata. Selleks omandatakse jooga nidra ehk joogaliku puhkuse tehnika. Aju-uuringute järgi tekib selle praktika jooksul sügava unenägudeta une laadne seisund, tänu millele võrdub 15 minutit jooga nidrat 1 tunni tava unega.

Dr Helena Lass on vaimse vormi ekspert ja psühhiaater. Ta on üle 10 aasta praktiseerinud kriya joogat ja uurinud süvitsi ka uneprobleeme.