Jooga meistriklassid Lilleorus.

Lilleoru alustas uue jooga meistriklasside sarjaga, kuhu koondasime meie kogenud õpetajate parimad teadmised ja tehnikad.

Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Registreeru aegsasti! Igas töötoas jagub kohti vaid 30 osalejale.

Juba toimunud jooga meistriklasse saad järele vaadata siit.

Jooga meistriklassid lähiajal:

Toimumisaeg
23. jaanuar laupäev, 10:30

2021. aasta esimeses jooga meistriklassis käsitleme istuva eluviisiga seotud vaevuste leevendamist. Toomas Õunap tutvustab meistriklassis põhilisi istumisega seonduvaid häireid ja pakub joogalikke lahendusi nende leevendamiseks. Meistriklass sobib nii tutvujatele kui edasijõudnutele. Saad harjutused, mida saab teha nii kontoritöö kõrvalt kui ka tehnikad ja asendid, mida teha joogamatil.

Toimumisaeg
21. veebruar pühapäev, 11:00

Anneli Hallik tutvustab meistriklassis joogateraapiast pärit tehnikaid füüsilise keha pingete vähendamiseks.

Ujjay-massaaž ehk kõhu süvamassaaž vähendab tuntavalt igapäevastressist tekkinud sidekoe pingeid kõhus ja alakõhus. Massaaži juurde kuulub tehnika diafragma pingetest vabastamiseks, mis võimaldab parandada oluliselt hingamise kvaliteeti. Meistriklassi teises osas tutvustab Anneli lihtsaid ja tõhusaid igapäevaseks kasutamiseks sobivaid harjutusteseeriaid, mis aitavad vabastada keha sundasendite tagajärjel tekkinud pingetest.