Kevadele vastu Terje Manderi ja Ville Jehega, 24. märtsil, Lilleorus

Kutsume teid Lilleoru koolimajja tervitama kevade algust tervistava lõunasöögiga. Oleme kutsunud sel päeval peakokaks võrratu Terje Manderi.

Lõunasöögi järel on meil kavas kaks põnevat loengut teadlikust ja tervislikust toitumisest Terjelt endalt ning Ville Jehelt.

Ville Jehe räägib põhjustest, miks inimeste arusamad toidust erinevad. Ta võtab ette toitumise meditsiinilised, religioossed, kultuurilised ja ideelised alused ja analüüsib toidutalumatusi allergiatest ja kultuurilistest tabudest isiklike valikuteni välja. Sa ilmselt tead, kes on taimetoitlane või vegan, kuid nüüd saad lisaks teada, kes on peskarian, halal, purist või friigan. -- Ville on ettevõtja ja TMK koolitaja ning teadliku ja tervisliku toitumise tagamaid uurinud juba ligi 20 aastat.

Terje Mander kõneleb teadlikust ja tervislikust toitumisest. Ta kirjeldab oma kogemusi teadliku toitumise teel - katsetusi ja õppetunde, aga ka tehtud vigu. Just oma kogemuse põhjal jagab ta ka vaateid ja soovitusi, kuidas end toidu abil tervendada ja kujundada harjumused tervislikult toituda, vastates ka küsimustele - mida, miks, kuidas, millal, kui palju ja kellele? -- Terje on joogaõpetaja, teadliku toitumise koolitaja ja personaalnõustaja. “Pakun tervikliku eluviisi õpet, alustades kas hingamisest, joogaharjutustest, meditatsioonist või toitumisest. See kõik on tervik nagu inimene isegi.”

Menüüs:

  • Tervitusnaps “Roheline eliksiir”
  • Ville Jehe lemmik vitamiinisalat “Kevadele vastu” ja leivaõhik
  • Metsaseentega Tom Kha
  • Taimne kirju koer

Ajakava:

12:00 ringkäik koolimajas
12:30 lõunasöök ja loengud
Loengute lõpp orienteeruvalt 16:00

TMK I-III kursused läbinutel on võimalik osaleda ka kl 18.30 toimuval Ville Jehe poolt läbi viidaval kogemuste jagamise praktikal "Kuidas kasutan kontseptsioonide vabastamist igapäevaselt?".

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€30

Sündmuse tulud lähevad Lilleoru uude koolituskeskusse köögiseadmete ostmiseks.

Makseviis: 
sularahas kohapeal
Registreerumine ja lisainfo

Osalemiseks registreeruge palun 22. märtsi õhtuks siin.

Küsimuste korral võta palun ühendust kaie.kotov@lilleoru.ee, 5690 6231.