Loomuliku tervise meistriklass: “Kevadine RESTART” Terje Manderiga 7. aprillil, Lilleorus

7. aprill, 10.0018.00

Kevad on taas ukse ees. On õige aeg kokku saada ja oma toitumistavad üle vaadata! Vaatame ka, kuidas rikastada toidu hankimise ja valmistamise viise ning viia oma senised teadmised ja kogemused kooskõlla tänaste võimaluste, looduse rütmide ja meie endi füüsilise keha vajadustega.

Hommikul kordame üle teadliku ja tervisliku toitumise põhitõed ning tavad. Kõiki neid teadmisi, uusi taipamisi ja kogemusi järgides valmistame pealelõunal üheskoos maitsva õhtusöögi, mis koosneb seitsmest erinevast loomingust!

Päeva lõpuks saad endaga kaasa hulgaliselt head energeetikat, uusi maitseelamusi ja praktilisi oskusi, kuidas enda füüsilist keha nutikalt ja tervislikult toita. Boonusena kevadvõtme inspiratsiooniallika juurde ning uusi kontakte teadliku ja tervisliku toidu valmistamise toetamiseks.

Meistriklassi juhendab tunnustatud teadliku ja tervisliku toitumise praktik Terje Mander.

Menüüs:

  • Kevade detox turgutav jook
  • Smoothie bowl
  • Võrsumise tervendav salat
  • Bataadileib
  • Spargli-karulaugu täisterakook
  • Elegantne jahuvaba musta läätse burks
  • Nõgese-lavendli-tahiini jäätis

Meistriklass toimub City Detox OÜ ja MTÜ Lilleoru koostööna.

JUHENDAJAST

Terje Mander on terapeut ja toitumisnõustaja ning Teadliku Muutuse Kunsti praktik. Toit, teadlikkus ja teadlik toitumine on tema meelisteemad, mida ta on aastaid uurinud. Ise kogetut kasutab ta nüüd ka teiste tervendamiseks. Koolitustel jagab ta oma teadmistele ja taipamistele toetudes, kuidas teadlikkust kasutades ning õigete teadmiste ja joogaliku eluviisi abil oma ellu selgust, helgust, harmooniat ning tervist tuua. 2017. aastal ilmus tema sulest raamat “Restart. Uus algus 7 päevaga”.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo

Kursuse hind koos õhtusöögiga 59€
Õhtusöök ilma kursuseta 30€

Kursusel osalemiseks tuleb tasuda vähemalt 50% osalustasust hiljemalt 3. aprilliks kontole EE031010220257782226 (City Detox OÜ)

Registreerumine ja lisainfo

Osalemisest palume teatada hiljemalt 3. aprilliks e-mailile kadripekko@gmail.com
ning tasuda 50% osalustasust kontole EE031010220257782226 (City Detox OÜ).

Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Võta meiega ühendust ja saame sulle auto bussi vastu saata. Peale meistriklassi saab linna tagasi kas mõne teise osaleja või bussiga nr 139 (väljub Ellakult 19:22).

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514