Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga

Alates 2014. aastast toimuvad Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga kursused ja regulaarsed joogatunnid neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti (TMK) kursustest vähemalt esimesed kaks: TMK I: Mina, minu sisemaailm – viis keha; TMK II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine.

Selle kriya hatha joogat sisaldava kursuse eesmärk on olla inspireerivaks toeks kursustel saadud teadmiste ja õpitud tehnikate kasutamisele. Ka kogemuse avardamiseks, liites juurde füüsilise keha teadliku kasutamise.

Hatha jooga osas on kursus nii algajale kui ka kogemustega praktikule. Alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks.

Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav –  et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada.

Kursuse juhendaja Anne-Ly Naukas on olnud Ingvar Villido õpilane 18 aastat. Sertifitseeritud kriya hatha jooga õpetaja, õpetanud alates aastast 2004. Ta viib läbi ka tulevaste hatha jooga õpetajate kursuseid. Anne-Ly on Lilleoru kogukonna liige, elab Lilleorus koha peal, tegutseb aednikuna ja kursuste korraldamise tiimis.

Teadliku Muutuse Kunst - Kriya hatha jooga kursused leiavad aset mõned korrad aastas. Jälgi Lilleoru või Annapurna Joogastuudio kalendrit või kirjuta Anne-Ly'le kui soovid teada millal algab uus kursus ja soovid end ette kirja panna.

Siit leiad meie kõikide juhendajate üle-Eestilise kriya hatha jooga tunniplaani, mis sisaldab tunde nii algajatele kui edasijõudnutele.