Teadliku Muutuse Kunsti Suvepäev 2017

Kutsume kõiki Teadliku Muutuse Kunsti kursustel osalejaid, häid sõpru, tuttavaid ning kõiki teisi huvilisi 26. augustil 2017 TMK suvepäevale Lilleorus.
Üritus on avatud osalemiseks kõigile soovijatele.

Suvepäeva programmis keskendume praktiliste kogemuste jagamisele teadlikkuse rakendamisest igapäevaelus ettevõtlikkuse, pere ja suhete ning tervise ja isikliku vastutuse teemadel. Vaatame neid elulisi ja olulisi teemasid läbi teadlikkuse ja teadveloleku prisma.

TMK praktikud teavad, mis on teadlik valik, millised on teadliku valiku eelised ning kuidas teha teadlik valik. Teadlikult valitud ja tehtud tegevused hoiavad kokku aega ning tõstavad tegutsemise efektiivsust, läbi mille on heaolu saavutatav kõigis eluvaldkondades.
Suvepäevalt saad kaasa palju häid ja praktilisi näiteid ning nõuandeid, mida esinejad oma isikliku kogemuse ja õpitu põhjal avalikustavad.

Oma kogemust sellest tulevad jagama erinevates eluvaldkondades edu saavutanud TMK praktikud – Ville Jehe, Reet Aus, Helena Lass ja Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja Ingvar Villido.

Tutvu programmiga ja registreeru!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€40