Teadliku Muutuse Kunsti koolitusprogrammiga on algust tehtud ka Venemaal

* Siin näed Venemaa kursuste klippi. Palun jaga sõpradega ja laigi! 

* Märtsist 2017 hakkavad toimuma Teadliku Muutuse Kunsti kursused ja avatud loengud Sankt-Peterburis ja Moskvas ja Baškiirias. Siin saab registreeruda Venemaa kursustele.

Vaata Youtube'i kanalis venekeelset intervjuud TMK õpetaja Ingvar Villidoga ja klippe läbinutega, nende hulgas näitleja-saatejuht Alla Dovlatova, laulja Elena Perova, vehklemise olümpiapronks ja mitmekordne Euroopa ja Maailmameister Nikolai Kovaljov:

"Sport, kõrged saavutused – see on väga nõudlik keskkond. Kuna mul on seljataga mitu olümpiamängude tsüklit, mõistan miks paljud tippsportlased "kustuvad". Nad "kustuvad" sõna otseses mõttes negatiivsete emotsioonide tõttu ja tulevad olümpiavõistlustele mitte just kõige paremas vormis. TMK kursustel sain teadlikumaks. Soovitan kõikidele, kes ei karda katsetada ja tahavad elus edasi minna, mitte peatuda. Kõikidel on raskusi. Kursused annavad positiivseid tulemusi kõikidele osalejatele. Elus on momente, mida muuta ei saa – pead nendega leppima. Mida siis teha? Vabasta negatiivne emotsioon. Ja ongi kõik."

Kontaktiinfo Venemaal:    

Venemaa kursuste koduleht.
Sotsiaalmeedia VK leht.
Facebooki leht.
Hashtag: #human20
Youtube'i kanal.

Teadliku Muutuse Kunsti koolitusprogrammi esindaja Venemaal: Katrin Dyuar.
Registreerimine ja kalender: Nelja Valijeva, email: info@human20.ru, tel. +8 812 66 55120.