Lilleoru - loodud teadlikus koostöös

Lilleorule pani 1993. aastal aluse kriya jooga meisterõpetaja ja TMK meetodi looja Ingvar Villido Ishwarananda koos oma toonaste õpilastega. Endise Lilleoru talu maadel asunud talumaja kivihunnikust ja võssa kasvanud krundist on aastate jooksul kujunenud avatud õppekeskus.

27 aasta jooksul on siin toimunud arvukalt praktikume, loenguid ja meistriklasse ning neist saadud teadmised on aidanud inimestel luua oma ellu soovitud muutuseid, elada õnnelikumat elu ja realiseerida oma tegelikud võimed.

Raske on ette kujutada Lilleoru ilma Elulille terrasside või Kali väravata. Ometi just nii see oli ning iga kivi Elulille mustrisse on asetanud kellegi hoolas käsi.

Ka Lilleoru südames asuva Elulille pargi asemel oli veel mõni aeg tagasi vaid mõte iidsest loomismustril põhinevast kohast, mis sümboliseeriks inimeseks olemise ühtsust, universaalset tarkust ja harmooniat. Täna laiuvad siin väekad ravimtaimed ja Elulille geomeetriline kujund, mis lähtub loomise baasmustrist ja avab meile selle läbi elu müsteeriumi saladusi.

Kutsume sind ka enda lugu jagama sellest ajast, kui käisid Lilleorgu üles ehitamas. Saada oma lugu aadressile history@lilleoru.ee

Kui pead lugu sellest, mis on aastate jooksul sadade inimeste abil siia loodud, siis aita kaasa Lilleoru arengule ja tee annetus Teadlikuma Elu toetusfondi. Fond toetab Lilleoru õppekeskuse tööd ja Elulille parki.

TEE OMA ANNETUS SIIN

Toetusfondi "Teadlikum elu" kohta saad lugeda pikemalt siit

Täname südamest kõiki oma sõpru, kes meid annetustega aitavad!