Toetusfond "Teadlikum Elu"

Teadlikuma Elu toetusfond on loodud selleks, et aidata kaasa Lilleoru arengule. Fondi kaudu saad toetada Lilleoru õppekeskuse tööd ja Elulille parki.

Sellega anname meile kõigile võimaluse õppida elama õnnelikumat elu ja saada tuge selle erilise paiga rahust, vaikusest ja harmooniast.

Lilleoru keskusele pani 1993. aastal aluse kriya jooga õpetaja Ingvar Villido koos oma õpilastega. 30 aastaga on Lilleoru kasvanud rahvusvaheliseks teadliku muutuse õppekeskuseks ja siin on Põhjamaade suurimaid joogakeskuseid.

Lilleorus asub ka unikaalne pühapaik, iidsel loomismustril põhinev Elulille park ning joogalik süvaõppe- ja ritriidikeskus.

Õppekeskuse arendamisel on toetustel ja annetustel väga suur roll. Aastate jooksul on keskuse arengut toetanud tuhandeid inimesi. Lisaks toetustele rahastame Lilleoru toimimist põhitegevuse tuludest ning ettevõtlusest.

Sinu annetus aitab kaasa sellele, et saaksime jätkuvalt:

  • säilitada ja edasi arendada tööd Lilleoru õppekeskuses
  • hoida ja hooldada ainulaadset Elulille parki

Täname südamest kõiki oma sõpru, kes meid annetustega aitavad ja kutsume Sindki seda tegema.

TEE OMA ANNETUS SIIN

Kui aga tunned, et soovid Lilleorgu toetada pikemaajaliselt või regulaarselt, saad hakata püsiannetajaks. Selleks saad sõlmida oma kodupanga internetipangas püsikorralduse ja toetada meid Sulle sobiva summaga: MTÜ Lilleoru pangakonto EE202200221053475791 (selgitus "püsiannetus").

Ettevõtjatel on võimalik Lilleoru õppekeskuse tööd toetades tasakaalustada kasumile orienteeritud tegevusi ja suunata osa kapitali tagasi teadlikuma ja tasakaalukama ühiskonna arengusse.

Kui soovid lisainfot toetamise võimaluste kohta, palun võta ühendust: Heidi Grenman, heidi.grenman@lilleoru.ee 

NB! MTÜ Lilleoru on MTA poolt kantud ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Uuri maksusoodustuse võimaluste kohta Maksu- ja Tolliameti kodulehelt.

Vaata, kuidas Lilleorgu on läbi aastate üles ehitatud.

Täname kõiki toetajaid!

Kinnisvara- ja ehituseettevõtja Madis Mägi kirjutab oma teekonnast Lilleorgu:

Ma olen elus olnud otsija, täpsemalt õnne otsija. Olen tänulik, et mind on õnnistatud, sest mul on toetav pere, kaunis kodu, ustavad sõbrad, hea tervis, vaba aega hobideks ja töö, mis mulle meeldib. Mõned aastad tagasi taipasin, et mul oli justkui kõik, mis ühe keskealise mehe õnnelikuks peaks tegama, aga miski oli ikka puudu, olin rahulolematu ja lahendasin probleeme. Mõistsin vaid seda, et kogen elu liiga ühetahuliselt ja vajan ühte uut vaatenurka.

Teadmata midagi joogast, oma sisemaailma muutmisest, Lilleorust või Ingvar Villidost, läksin ilma ühegi eelarvamuseta Teadliku Muutuse Kunsti kursusele. Ja see, mis ma sealt kursuselt sain, ei olnud lihtsalt üks uus vaatenurk, vaid terve uus vaade elule.

Olles varem füüsiliselt vallutanud kõrgeid mäetippe taipasin, et TMK kursusel ulatas Ingvar Villido mulle kaardi ja kompassi ja lubas olla minu teejuht, et aidata mul vallutada inimarengu Mount Everest.

Viimased paar aastat on Lilleoru olnud minu jaoks see paik, kus olen saanud õppida ja ennast paremaks inimeseks muuta, et hea õnne korral jõuda inimarengu kõrgemaisse tippu, sest tean, et seal on õnn, mida olen päriselt otsinud.

Olen Lilleorust leidnud uusi sõpru ja teekaaslasi, kes samuti rühivad sisemaailma tipu poole, kus on vaikus, rahu, tasakaal ja õnn! Ja kui teekond on pikk ja keeruline, siis tuleb üksteist aidata.

Mind on Lilleoru ja sealt saadud õpetused aidanud ning võimalusel aitan vastu nii oma ehitusalaste kogemustega, teadmistega kui ka rahaliselt. Plaanin järjepidevalt aidata ja rahaliselt toetada, et Lilleoru õppekeskus muutuks tugevamaks ja kõigil otsijatel oleks kergem leida tee õnneni ja iseendani.