Toetusfond "Teadlikum Elu"

Teadlikuma Elu toetusfond on loodud selleks, et aidata kaasa Lilleoru arengule. Fondi kaudu saad toetada Lilleoru õppekeskuse tööd ja Elulille parki.

Sellega anname meile kõigile võimaluse õppida elama õnnelikumat elu ja saada tuge selle erilise paiga rahust, vaikusest ja harmooniast.

Lilleoru keskusele pani 1993. aastal aluse kriya jooga õpetaja Ingvar Villido koos oma õpilastega. 30 aastaga on Lilleoru kasvanud rahvusvaheliseks teadliku muutuse õppekeskuseks ja siin on Põhjamaade suurimaid joogakeskuseid.

Lilleorus asub ka unikaalne pühapaik, iidsel loomismustril põhinev Elulille park ning joogalik süvaõppe- ja ritriidikeskus.

Õppekeskuse arendamisel on toetustel ja annetustel väga suur roll. Aastate jooksul on keskuse arengut toetanud tuhandeid inimesi. Lisaks toetustele rahastame Lilleoru toimimist põhitegevuse tuludest ning ettevõtlusest.

Sinu annetus aitab kaasa sellele, et saaksime jätkuvalt:

  • säilitada ja edasi arendada tööd Lilleoru õppekeskuses
  • hoida ja hooldada ainulaadset Elulille parki

Täname südamest kõiki oma sõpru, kes meid annetustega aitavad ja kutsume Sindki seda tegema.

TEE OMA ANNETUS SIIN

Kui aga tunned, et soovid Lilleorgu toetada pikemaajaliselt või regulaarselt, saad hakata püsiannetajaks. Selleks saad sõlmida oma kodupanga internetipangas püsikorralduse ja toetada meid Sulle sobiva summaga: MTÜ Lilleoru pangakonto EE202200221053475791 (selgitus "püsiannetus").

Ettevõtjatel on võimalik Lilleoru õppekeskuse tööd toetades tasakaalustada kasumile orienteeritud tegevusi ja suunata osa kapitali tagasi teadlikuma ja tasakaalukama ühiskonna arengusse.

Kui soovid lisainfot toetamise võimaluste kohta, palun võta ühendust: Heidi Grenman, heidi.grenman@lilleoru.ee 

NB! MTÜ Lilleoru on MTA poolt kantud ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Uuri maksusoodustuse võimaluste kohta Maksu- ja Tolliameti kodulehelt.

Täname kõiki toetajaid!