Lilleoru toetusfond "Teadlikum Elu"

Teadlikuma Elu fond on Sulle, kes Sa soovid aidata kaasa teadlikkuse õpetuse ja loodust hoidva eluviisi levikule.

Aitame üheskoos rahastada Lilleoru õppekeskuse tööd ja Elulille parki. Sellega kingime meile kõigile võimaluse õppida elama õnnelikumat elu ja saada tuge selle erilise paiga rahust, vaikusest ja harmooniast.

Lilleorust on kujunenud unikaalne rahvusvaheline õppekeskus ja Põhjamaade suurimaid joogakeskuseid. Keskuse toimimist rahastame põhitegevuse tuludest, ettevõtlusest ning toetustest ja annetustest.

Sinu annetus aitab kaasa sellele, et saaksime jätkuvalt:

  • jagada teadlikkuse õpetust
  • säilitada ja edasi arendada tööd Lilleoru õppekeskuses
  • hoida ja hooldada Elulille parki

Täname südamest kõiki oma sõpru, kes meid annetustega aitavad ja kutsume Sindki seda tegema.

TEE OMA ANNETUS SIIN

Kui aga tunned, et soovid Lilleorgu aidata pikemaajaliselt, saad hakata püsiannetajaks. Selleks saad sõlmida oma kodupanga internetipangas püsikorralduse ja toetada meid Sulle sobiva summaga: MTÜ Lilleoru pangakonto EE202200221053475791 (selgitus "püsiannetus").

Ettevõtjatel on võimalik läbi heategevuse luua ka oma ettevõtte jaoks uut väärtust. Uuringud näitavad, et 87% heategevusprogrammidega seotud ettevõtete töötajatest tunnevad suuremat lojaalsust oma tööandja suhtes.

Toetusvõimaluste kohta uuri lisaks: Heidi Grenman, heidi.grenman@lilleoru.ee 

NB! MTÜ Lilleoru on MTA poolt kantud ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Uuri maksusoodustuse võimaluste kohta Maksu- ja Tolliameti kodulehelt.

Täname kõiki toetajaid!