ELUMUUTJA! Ebavajalike suhete katkestamine 18.03.2014 Tallinn

ELUMUUTJA! loengud on tavapärasest (€13.00) kõrgema hinnaga, kuna sisaldavad kiirelt ja efektiivselt elu muutvat praktilist tehnikat.

Kui mõni nendest küsimustest on Sinu jaoks aktuaalne, siis on see loeng just Sulle!

Kas Sul on...

...mõtteis mõni inimene, kes ei taha sealt kuidagi ära kaduda, olgugi, et suhe on ammu läbi?

...mõne inimese pärast mure, mis kurnab Sind ja ka seda inimest? Näiteks Sinu last, abikaasat, kolleegi, head sõpra, vanemaid?

...sõbra, tuttava, töö, kooli või keskkonnaga muidu väga head suhted, kuid ikkagi on midagi, mis seda head suhet häirib?

Sooviksid Sa sidemed nende ja paljude teiste häirivate nähtustega enda elus koheselt katkestada? Just sellest loengust saad lihtsa ja unikaalse tehnika, mis pakub sulle kiiret leevendust. 

Tagasiside:

  • "Väga hea ja tõhus tehnika. Väga selgelt jälgitav ja kaasa tehtav ka salvestiselt. Oligi selline tunne, et esimese 10 minutiga kõik selge, et millest siis veel see ülejäänud loeng :) Täpsustused olid siiski kasulikud." Kaie Kotov, 35, semiootik, konsultant.
  • "Massöör-terapeudi seansil olles rakendasin tehnikat kõige valusamate punktide ravi ajal, et side nende pingete põhjustega katkeks. Aitas :)." Aigi Vahing, 40, kommunikatsioonijuht.  

Märksõnad: Suhted. Teadlikkus. Probleemid. Tegelikkus. Tegelik Mina.

Annotatsioon: Suhete katkestamise põhjused. Katkestamist vajavate suhete ülevaatamine. Negatiivne ja positiivne side ning tekkiv tunne, energia. Tehnika edasiandmine, praktiseerimine, juhendaja tagasiside. Millistest sidemetest vabaneda? Sümbiootilised ehk toetavad sidemed. Sidemete katkestamine ebameeldivate olukordadega. Suhte katkestamine ainult isiku suhtes. Kiindumiste (nt magusasse jm) ülevaatamine ja katkestamine. Annetamisest. Taipamise ja teadlikkuse kasutamise olulisus. Sideme taastamisest teise inimese poolt ja mida siis ette võtta, nn vampiirid. Tehnika positiivsed tagajärjed. Mõjutused, mida ei teata. Teatud haigusega inimeste ligitõmbamine kui ootus. Hirm. Foobia kui teatud ettekujutlus. Loomulik energiavahetus inimeste vahel vs tunnetajad, tundlikud inimesed. Teiste mõistmine, mida see tähendab? Sidemed vanematega. Realistiks olemisest. Ettekujutluste "mull" ja realist kui tegelikkusega kontakti omaja. Probleemid sise- või välismaailmas? Virtuaalsed probleemid. Eneserealisatsioon kui Jumalaga ühinemine. Olulised asjad ja vaba aja puudus. Inimesed, keda sina ei mäleta aga, kes mäletavad sind. Surnud inimesed ja sidemed nendega. Mõtlemine kui ligipääs mälule. Mentaalsuse korrastamise vajalikkusest. Juhtumiste analüüsimise mõttetus, varjatud põhjused. Enda olemasolu kogemine.

Andmed
Tootekood: AL-18032014
Hind: €54.00
Toimumisaeg: 
18.03.2014
Toimumiskoht: 
Tallinn
Formaat: 
allalaetav (mp3 / mp4)

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid