ELUMUUTJA! Kehakaal – kas meie mõtete tagajärg? 03.02.2015 Tallinn

Põnev ning mõnusa huumoriga vürtsitatud loeng sellest, millest on põhjustatud inimese kehakaal ning üldised käitumismustrid. Sisaldab tehnikat, kuidas vabaneda nendest mõjudest.

Erinevad kehakaalud, dieedid ja nooruspõlve käitumismustrid

Miks osad inimesed söövad kõike mida soovivad ja püsivad saledatena, samas kui teistel on pidevalt probleeme kehakaalu tõusuga? Millised on organismi toimemehhanismid ja mis põhjustab seda, et enamik tänapäevaseid dieete pikas perspektiivis ei toimi. Juttu on depressioonist, liigsöömisest, sõltuvustest ja teistest tervisehäiretest – kuidas need algavad ja mis neid põhjustab. Uuritakse nooruspõlves omandatud käitumismustreid ja nende mõju hilisemas eas. 

Mida see loeng sulle annab?

Praktilised teadmised kehakaalu ja inimese isiksuse kujunemise kohta. Tehnika mille abil on võimalik vabaneda negatiivsetest juurpõhjustest.

Tehnika: Minevikumõjudest vabanemine. Halbadest emotsioonidest vabanemine.

Annotatsioon
Nooruspõlv – aktiivsed vs passiivsed inimesed. Füüsiline keha, kaal – mis seda põhjustavad? 3 soovi – olla õnnelik, teada, olla keegi. Kehakaalu reguleerimise meetodid tänapäeval. Inimese erinevad „tuumad“ eluperioodidel, kuidas need arenevad välja ning mõjutavad elu pidevalt. Uue „mina“ ülesehitamine – miks see ei tööta? Keha kui organism, masinavärk. Depressioon, kust saab alguse, selle mõjud. Alateadvus – hea vs halb. Kuidas alateadlikke protsesse ära petta? Miks „vana arm ei roosteta“? Vabanemise tehnika. Sõltuvused. Lastega hakkama saamine sõltuvuse koha pealt. Mõistus vs emotsioonid – kumb on olulisem mõjufaktor?

Andmed
Tootekood: AL-03022015
Hind: €54.00
Toimumisaeg: 
03.02.2015
Toimumiskoht: 
Tallinn
Formaat: 
allalaetav (mp3)

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid