ELUMUUTJA! Põhjuse ja tagajärje seadus. Külluse loomine. 16.04.2015 Pärnu

„See tehnika on siis üks võimalus leida juurpõhjused tänastele probleemidele. Ja see on väga tõhus alternatiiv kaunis mõttetule mõistuse tööle, mida inimesed iga päeva kasutavad koos emotsioonidega, et leida lahendus probleemidele. Paljud teist on leidnud lahendusi mõeldes nendele? Kui efektiivne see tegevus on?“ (Ingvar Villido, 16. apr 2015)

Mis sa sellest loengust saad?

Väga tihti on inimestel probleemid elu erinevates valdkondades – töös, suhetes, peres, karjääris jne. Sa oled kindlasti uurinud, miks su elu on just selline? Oled sa saanud rahuldavad vastused? Aga rahuldava lahenduse?

Sellest ainulaadsest loengust saad teada, kuidas efektiivselt uurida, mis on sinu tänaste probleemide algpõhjused ning kuidas olukorda lõplikult lahendada. 

Millest sinul puudu on? 

Rahast, õnnest, armastuses –  võib-olla hoopis lihtsast rahulolust? Kas külluse puudumine võib hoopis tähendada „puuduse küllust“? Sellest loengust saad sa tehnika, mille abil tekitada küllust oma elu olulistes valdkondades.

Tehnika: Tänaste eluprobleemide algpõhjuste tuvastamine ning lahendamine.

Lisatehnika: Külluse tekitamine. 

Annotatsioon

Tegutsemine ja tegevused. Tagajärjed. Soovitus heaks eluks. Karma seadus. Kroonilised tegevused. Mis on mõtlemine. Pildi vaatamine kinniste ja lahtiste silmadega. Põhjuse ja tagajärje seadus – tehnika praktiseerimine. Kuidas välja tulla illusioonist? Probleemide lahendamine. Arukas tegevuste lõpetamine. Teadlik ehk elus elu. Küllus – alternatiivne vaade. Külluse loomise tehnika. Rahulolu saavutamine.

Andmed
Tootekood: AL-16042015
Hind: €54.00

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid