Joogapraktika versus igapäevane elu 06.02.2014 Rakvere

Läbi pika arenguahela jõuab inimene tagasi absoluutse täiuslikkuse sisse. Kõik loodavad, et "kui ma saan selle asja, siis on sellega kõik". Samastumine Jumalaga on ainuke võimalus kuidas puudus lõpetada ja seda puudusetust nimetataksegi täiuslikkuseks. Teadvelolek. Läbi selle saab hakata nägema toimuvat objektiivselt. Seisukohtade tõttu ei saa objektiivne olla.
Looduse poolt on kaasas vahend, mis on juba objektiivne - teadlikkus. Krija jooga: objektiivne olemine ja toimimine nendesse nähtustesse. Kroonilised puudused ei lõpe iseenesest ära. Positiivsete emotsioonide otsimine - puuduse tunnus.
Millest inimesed mõtlevad - abstraktne, suur illusoorsus. See, mis toimub sees, paneb alati pitseri asjadele, mis toimuvad väljaspool nahka. Emotsionaalsed inimesed ei teadvusta, et nad ka mõtlevad. Mentaalsed inimesed ei teadvusta, et neil on ka emotsioonid. Karma. Alati toetab puudusi. Kui inimene tegeleb joogaga, minetab ta kõik asjad. Loojaks saab inimene siis, kui ta võtab osa osa võtmata, jääb neutraalseks. Pole võimalik ühineda Jumalaga kui on mingid harjumused, karma. Mis on jooga ja mis ei ole jooga? Otsitakse erilisi asju: rahu, kel palju sebimist. Osadel on puudu aktiivsusest. Tavaliselt on "teised süüdi". Võetakse osa miljonitest tegevustest, aga ikka on puudus. Teadlik inimene ei tegele kõikide asjadega, vaid nendega, mis on olulised. Tegevusi tuleb ka lõpetada arukalt. Füüsiline elu peab olema täiesti korras, alles siis saab hakata nn vaimsete asjadega tegelejaks. Füüsiline maailm ja vaimsed asjad käivad käsikäes: see kuidas inimene saab füüsilises maailmas hakkama, on tema vaimsuse tunnuseks. Näiteks kuidas saab ta hakkama teiste inimestega?
Tehnikad: Teadlikkuse avastamine, selle kasutamine, praktiseerimine läbi erinevate tehnikate.

Andmed
Loengu teema: 
Joogapraktika versus igapäevane elu 06.02.2014 Rakvere
Tootekood: AL-06022014
Hind: €15.00
Toimumisaeg: 
06.02.2014
Toimumiskoht: 
Rakvere
Formaat: 
allalaetav (mp3)

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid