Mantra, loits, sõnajõud 16.04.2014 Viljandi

Märksõnad: mantra, loits, sõnajõud, palve, päris-rääkimine, õige mantra lausumine ja kasutamine

Annotatsioon: Me ei ole kunagi siin maailmas üksi, alati oleme millegiga ümbritsetud. Vanasti ei tuntud üksindust, oldi ühenduses loodusega ja osati sellega suhelda. Loitsud, palved ja mantrad on viis ümbritseva mõjutamiseks. Päris rääkimine-sõnajõud. Mantra on peenetel tasanditel olevate võngete heli. Küsimused kuulajatelt: Kas mantrad on ohtlikud? Kuidas mõjub mantra kui laulda seda uuel viisl? Sõnade mõju veele? Kas me elame nüüd uuenevates vibratsioonides? Milline on õige mantra lausumine? Igale inimesele ei saagi mantrat anda, ta võib seda kasutada teiste vastu. Mantrate kasutamise kolm astet: 1. Kirtan (laulmine) 2. üks asendab tuhandet (mõtete asendamine mantraga) 3. sügavam tasand, kus hakkab mantra tööle (vajab guru juhendamist).

Kogemus: “Meie isa kes sa oled Taevas“ jumalarahu kogemine, palve esitamine.

Kuulajate küsimused: Mantrate tõlkimisest ja mõjust? Kui mantra hakkab ise peas korduma? Kas on end võimalik kaitsta pahatahtliku ütlemise eest? Palve edastamine läbi guru või pühaku? Miks peetakse loitsu kirikus halvaks? Kas lapsele kordamine „Sa ei saa sellega kunagi hakkama“ on loits? Et tegeleda mantrate ja joogaga peab olema isiklik elu korras, muidu on see põgenemine reaalsusest.

Andmed
Tootekood: AL-16042014
Hind: €15.00
Toimumisaeg: 
16.04.2014
Toimumiskoht: 
Viljandi
Formaat: 
allalaetav (mp3)

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid