Raha ja suhtumine rahasse 13.02.2014 Tartu

Mis on raha? Miks mõnel on sellega head suhted ja mõnel mitte? Kuidas muuta suhtumist rahasse ja kõigesse rahaga seonduvasse?
Kas tead oma tegelikku väärtust tööjõuturul? Kuidas selle teada saad? Kõrge enesearvamus. On sel väärtust? Negatiivne enesehinnang - see on ka töö, sinu jaoks, kuid selle eest ei maksta...Kui jätad hulgaliselt isiklikke asju välja tööajal, siis kes seda esimesena hindab? Millal lood oma ettevõtte? Sinu oskuse unikaalsus. Võib-olla on sul mõni tahk, mida kasutad ja mille eest ei taheta hästi maksta? "Ost-müük" kodus. Teised hindavad ka siin. Kui mõnda sinu "kaupa" ei võeta vastu, järelikult ei meeldi. Mida "müüd" oma abikaasale, perele? Mida nad osta ei taha? Raha kui kokkulepe. Täna on raha väärtus kasvanud suuremaks sellest, milleks seda tarvis on. Ei saada kaasa rääkida selles. Kas kullal on väärtus? Milline on sinu suhtumine rahasse? Millest sõltub, kuidas kujuneb see kui palju sul on raha? Selle praktiline tuvastamine. Oma teenusest õige teavitamine. Kuidas praktiliselt kujuneb kõrgema tasu saamine ja oskuste täiustumine? Jumal kui absoluutne ressurss ja absoluutse ressursi valdaja. Tingimused. Mina ja Tema suhe. Kui kõik oleksid teadlikud inimesed, poleks seaduseid ja maksuametit vajagi. Küsimused saalist: karma ja raha, dharma ja raha.
Tehnikad:
- Õiglase tasu saamise ja unikaalse oskuse tegemise kuldvalem. Ehk kuidas teha tegevusi, mille tasu on alati positiivne? Läbi milliste praktiliste tegevuste see stsenaarium rakendub?
- Jumala poole pöördumise, abi palumise ja vastuse saamise meetod.

Andmed
Loengu teema: 
Raha ja suhtumine rahasse 13.02.2014 Tartu
Tootekood: AL-13022014
Hind: €15.00
Toimumisaeg: 
13.02.2014
Toimumiskoht: 
Tartu
Formaat: 
allalaetav (mp3)

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Lisainfo blokid