Uudised

Kuupäev:
19.11.2020

Elulille südamesse on kerkimas kaunis rahu ja vaikust väljendav rajatis, mis on ühtlasi koduks uuele väepaigale.

„Paljud inimesed on Lilleorut ja Elulille külastades jaganud, et siin on kogetav eriline rahu ja vaikus, siin on lihtne endas selgust saada, leida meelerahu ja elule uut suunda,“ räägib Lilleoru asutaja Ingvar Villido. „Meie praeguses tormilises ajastus on rahu suur väärtus. Soovides neid – kõigile nii hädavajalike väärtuseid veel paremini kättesaadavaks teha alustasime Elulille südamesse Ishwara templi ehitust.” 

Kuupäev:
07.07.2020

Juuli esimesel nädalavahetusel külastas Lilleoru keskust visionäär, 365 lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli. Jätkusuustlike majandusmudelite uurimisele keskendunud "sinise majanduse Steve Jobs" esmaesitles Lilleorus oma uut raamatut "Õnnemajandus". 

Kuupäev:
13.03.2020

Pressinõukogu otsuse kohaselt rikkus Eesti Päevaleht 8. jaanuaril 2020 TMK kooli programmi käsitlevat artiklit avaldades head ajakirjandustava.

Kuupäev:
22.02.2020

17. veebruarist asus ametisse MTÜ Lilleoru uus juhatus, mis valiti ametisse kolmeks aastaks. Uude juhatusse kuuluvad Ave Oit, Heidi Grenman, Kaie Koppel, Kristi Reinap ja Toivo Aalja.