Vestlused Ingvariga „Kuidas hoida meelerahu ja tasakaalu“, 9. detsembril. ONLINE

9. detsember, 19.0020.30

Oled sa näinud monorattaga sõitjat? Tead sa, mismoodi ta püsti püsib? See on täielik keskendumine, hirmu ületamine ning ühtaegu nii minnalaskmine kui usaldus.

Kas su elus valitseb tasakaal? Kas su eluratas veereb kui hernes või loperdab nagu uba?

Oled sa olnud olukorras, kus pead oma tööd lõpetama, kuid sul pole aimugi, kuidas need kõik ära jõuad teha?

Elu on üks lõputu rööprähklemine. Ja kui sul juhtubki olema vaba päev, siis sa ei suuda töömõtteid välja lülitada, sest kõikvõimalikud kohustused kriibivad kuklas. Lisaks nõuab pere oma osa – lapsed karjuvad, elukaaslane on pahur, toit kõrbeb pannil. Tahaks oma sõpru näha ja hobidega tegeleda, trenni minna, toituda regulaarselt ja tervislikult. Millal? Mille arvelt?

Kõigile ja kõigele peab kuidagi aega jätkuma. Kas need olukorrad kõlavad tuttavalt? Kus on tasakaal? Kuidas on suhted perega, sõpradega? Kuidas tunned ennast tööl? Kuidas ning kui kvaliteetselt oma vaba aega sisustad? Millal sa oma elu ja tegevusi kõrvalt vaatasid ja oma vajadustele tähelepanu pöörasid?

Me kõik oleme erinevad, oma vajaduste ja toimetulekuga, mis võib ka erinevatel eluperioodidel muutuda. Paraku ignoreerimine ja teistega võrdlemine meid lahendusele lähemale ei vii.

Kuidas leida tasakaal? Millest peaks alustama? Millele keskenduma peaks, et tasakaal püsiks?

Selles vestluses viib Ingvar Villido sind sõidule, mis võib muuta elu!

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

„Vestlused Ingvariga“ on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng – teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

OSTA PILET

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Toimumise aeg ja koht

Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks. Soovitame liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5–15 minutit enne loengu algust. Soovi korral on võimalik tellida loengu salvestis kirjutades aadressile human@human.ee.