Vestlused Ingvariga „Sisetunne“

3. juuni, 19.0020.30

Usalda oma sisetunnet! Aga mis tunne see sisetunne on? Kuidas ma seda tunnen?

Öeldakse, et intuitsioon ehk sinu sisemine hääl või vaist toetab ja suunab sind tegema elus paremaid valikuid. Mõned inimesed nimetavad seda kõhutundeks või heaks võnkeks või kõrgemaks teadmiseks, aga ka kõrgemaks Minaks.

Seda peetakse tihti emotsioonipõhiseks ja vahel ka müstiliseks.

Mõnikord see tunne annab tunda tugevalt, teinekord vaikselt nagu õrn sosin. See võib olla väga umbmäärane tunne – miski lihtsalt tundub halb, ebamugav või kuidagi vale ning teinekord jälle miski tundub nii õige.

Kas sina eristad emotsiooni intuitsioonist? Mida nende signaalidega ette võtta? Kas oled teadlik sinu elu juhtivatest tunnetest?

Kas oled ka märganud, et teinekord võib sisetunde oma hirmudega segamini ajada? Näiteks kui kujutad ette, mis kõik võib su lapsega kooliteel juhtuda või muretsed, kuidas abikaasa kaugelt maalt koju jõuab või mis kõik viltu läheb, kui sa selle valiku oma elus teed.

See pole intuitsioon, vaid hirmud ja ettekujutused, mis sind ründavad. Aga mis on see päris õige intuitsioon? Tihti ei pane me seda tähelegi, sest oleme harjunud kuulma pidevalt oma korduvat mõtete vada ja järgima oma hetkeemotsioone. See vada on valju ja väsitav ning summutab meie sisemise sosina, kui mitte öelda vaikuse, milleks on intuitsioon. Kas oled valmis järgima oma sisetunnet, oma sisemist häält?

Kas tahad teada, kuidas vaigistada mõtteid ja lahustada hirme ning kahtlusi?

Kuidas teha vahet, kas tegemist on sisetunde või hoopis sinu enda hirmude ja soovidega?

Mis siis, kui meil kõigil on olemas see sisemine jõud ja vaist, millele toetudes saame teha otsuseid, kui ees seisavad elu muutvad küsimused või valikud?

Selles vestluses juhatab Ingvar Villido teed sinu enda sisemise jõu juurde ja aitab süüvida emotsioonidest ja mõtetest sügavamale.

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

„Vestlused Ingvariga“ on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng – teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

OSTA PILET

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Toimumise aeg ja koht

Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks. Soovitame liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5–15 minutit enne loengu algust. Soovi korral on võimalik tellida loengu salvestis kirjutades aadressile human@human.ee.