Ville Jehe meistriklass "Kuidas tunda ära elu kutse?" 10. oktoobril Lilleorus

10. oktoober, 19.0021.00

“Kas ma teen ikka õiget asja?” Kellel meist ei oleks see mõte peast läbi käinud!? –– Ettevõtja ja tippjuht Ville Jehe jagab, kuidas tunda ära oma elu kutse ja sellest kinni haarata. 

Ville on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik. Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamisele ja küberturvale keskendunud ettevõtteid kui ka mitmeid menukaid restorane.
Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone.

Ville on õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele ja peab teadlikkuse teemalisi loenguid erinevates ettevõtetes ning haridusasutustes.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€20

Tasuda saab ülekandega MTÜ Lilleoru arveldusarvele EE822200221017045549 ja sularahas või kaardiga enne loengu algust kohapeal. 

Registreerumine ja lisainfo

Autoga tulles: leia Lilleoru Google Maps rakenduses

Ühistransport. Buss nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Praktilist. Enne loengu algust on avatud ka Issa kohvik ja Lilleoru pood.

NB! Kooli majas käime vahetusjalanõudes. Kohapeal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Anneli Hallik
e-mail:
tel:
+372 56 616 948