Ville Jehe meistriklass “Koostöö – inimesena elamise peamine väljakutse” 23. mail, Lilleorus

“Elu inimesena saab toimuda vaid koostöös teiste inimestega. Selle koostöö ōppimine algab juba vahetult peale sündi ning jätkub kogu elu. Need, kes koostööd paremini oskavad, saavad oma eluga ka paremini hakkama,” ütleb ettevõtja ja tippjuht Ville Jehe.

Miks aga on koostöö tihtipeale nii keeruline? Kus on peamised kitsakohad? Milliseid võtteid kasutab Ville ise, et koostöö paremini sujuks?

Ville on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik. Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub näiteks nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamise, küberturva kui ka toitlustusteenuse ettevõtteid.

Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone. Ville on õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele juba kolm aastat ja peab teadlikkuse loenguid erinevates ettevõtetes ning haridusasutustes.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 22.05 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Enne loengu algust on avatud Lilleoru kohvik ja pood.  

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514