Võrgustikud

MTÜ Lilleoru kuulub järgmistesse ühendustesse:

MTÜ Aruvalla Külaselts: Lilleoru asub Aruvallas, Rae valla lõunapoolsemas külas, mis on koduks üle 100-le püsielanikule. Kui küla heaolu edendamiseks asutati 2009. aastal külaselts, oli meie jaoks loomulik selles ühist elu- ja töökeskkonda kujundavas heas algatuses kaasa lüüa.

MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu: Põhja-Harju Koostöökogu on Jõelähtme, Viimsi ja Rae valla omavalitsusi, kodanikuühinguid ja ettevõtjaid koondav omaalgatuslik ühendus, mis avab piirkonnale ligipääsu LEADER-meetmete raames antavatele toetustele.

MTÜ Eesti Ökokogukondade Ühendus: Kuulume ühenduse asutajaliikmete ringi, et anda oma panus kestliku maailma kujundamisse koos üksikisikute ja organisatsioonidege, kes seisavad ökokogukondliku mõtte- ja eluviisi kandmise ning edendamise eest Eestis.

Euroopa ökokogukondade võrgustik GEN-Europe: Suur osa sihilikult loodud ökokogukondi ja -külasid on ühinenud ülemaailmsesse võrgustikku, mis aitab kogukondadel kohtuda, jagada ideid ja kogemusi ning elada viisil, millega keskkonda antakse tagasi rohkem kui kulutatakse. Loe siit meie külakäigu kohta GEN-Europe 18. konverentsile Shveitsis

Haidakhandi Babadži aašramite ühendus: India pühaku Haidakhandi Babadži üldinimlikud õpetused tõest, lihtsusest ja armastusest jõudsid Lilleorgu üle 10 aasta tagasi. 2002. aasta suvest on Lilleoru üks umbes viieteistkümnest Babadži aašramist maailmas.

Babadži krija jooga ühendus: Iidsed krija jooga õpetused on Lilleoru õpetuste keskmes ja Lilleoru koolitusjuht Ingvar Villido on Babadži krija jooga õpetaja, kuuludes rahvusvahelisse Babadži krija jooga õpetajate ühendusse.