Babaji kriya jooga I pühendus Ingvar Villido Ishwarananda juhendamisel

Osalustasu 500€ /kordajale 375€
Registreeri

I astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, kust saad baastehnikad oma sisemiste tööriistade sihipäraseks ja teadlikuks arendamiseks.

I astme pühendusel õpid, kuidas keskenduda, kuidas juhtida oma teadvuse liikumist, korrastada mõtlemist ja kasutada intuitsiooni. Sa saad teadmised ja vahetu kokkupuute 1) pranayamade ehk (hingamis)tehnikate tegemiseks, et aktiveerida ja ümber suunata oma energiaid, puhastada energiakanaleid ja suurendada elujõudu; 2) meditatsioonideks, mis aitavad sul tasakaalustada ja suunata oma mentaalsust; 3) jooga asenditeks (asanateks), mis tugevdavad ja toetavad füüsilist keha nii, et see suudaks  toime tulla suureneva energiahulgaga.

Neid tehnikaid harjutades:

  • Paraneb keskendumine.
  • Korrastub mõtlemisprotsess.
  • Õpid visualiseerima.
  • Arendad oma intuitsiooni.
  • Hingad sügavamalt ja efektiivsemalt.
  • Suurendad tervist ja tasakaalu läbi eluenergiate juhtimise.

Kriya-jooga tehnikate tulemusliku praktiseerimise eelduseks on teadlikkuse kasutus. Seetõttu on pühendusel osalemise eeltingimuseks Practical Consciousness I & II kursuse läbimine ja tehnikate praktiseerimine.

Jätkuõpe 

Peale pühendust on sul õigus osaleda iga kuu toimuvatel jätkuõppe kohtumistel e satsangidel Lilleorus koha peal või online. Jätkuõpe annab tuge praktiseerimisel, aitab tehnikatesse süveneda ja võimaldab saada vastuseid tekkinud küsimustele.

I pühenduse osalustasu: 500 €
Osalustasu kordajatele: 375 €
Osalustasu sisaldab õpetust, õppematerjale ja toitlustust. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kui soovid maksta vahetult enne pühendust, vali registreerudes arvega maksmise võimalus. 


Majutus: kui soovid ööbida Lilleorus, vaata võimalusi lähemalt piletiga tuleva lingi pealt ja võid kohe ka ära broneerida. Kui pühenduse aeg läheneb, saadame sulle info majutuse broneerimiseks ka meilile. Pakume ööbimisvõimalusi hinnavahemikus 20–50 €/öö.


Kontakt:
Anneli Hallik
anneli.hallik@lilleoru.ee
Tel: +372 566 16 948