Babaji kriya jooga I pühendus Ingvar Villido Ishwarananda juhendamisel

Osalustasu 450€ /kordajale 225€
Registreeri

I astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, kust saad baastehnikad oma sisemiste tööriistade sihipäraseks ja teadlikuks arendamiseks.

I astme pühendusel õpid, kuidas keskenduda, kuidas juhtida oma teadvuse liikumist, korrastada mõtlemist ja kasutada intuitsiooni. Sa saad teadmised ja energiaülekande 1) pranayamade ehk (hingamis)tehnikate tegemiseks, et aktiveerida ja ümber suunata oma energiaid, puhastada energiakanaleid ja suurendada elujõudu; 2) meditatsioonideks, mis aitavad sul tasakaalustada ja suunata oma mentaalsust; 3) jooga asenditeks (asanateks), mis tugevdavad ja toetavad füüsilist keha nii, et see suudaks  toime tulla suureneva energiahulgaga.

Neid tehnikaid harjutades:

  • Paraneb keskendumine.
  • Korrastub mõtlemisprotsess.
  • Õpid visualiseerima.
  • Arendad oma intuitsiooni.
  • Hingad sügavamalt ja efektiivsemalt.
  • Suurendad tervist ja tasakaalu läbi eluenergiate juhtimise.

Kriya-jooga tehnikate tulemusliku praktiseerimise eelduseks on teadlikkuse kasutus. Seetõttu on pühendusel osalemise eeltingimuseks Practical Consciousness I & II kursuse läbimine ja tehnikate praktiseerimine.

Jätkuõpe 

Peale pühendust on sul õigus osaleda iga kuu toimuvatel jätkuõppe kohtumistel e satsangidel Lilleorus koha peal või online. Jätkuõpe annab tuge praktiseerimisel, aitab tehnikatesse süveneda ja võimaldab saada vastuseid tekkinud küsimustele.

I pühenduse osalustasu: 450 €
Osalustasu kordajatele: 225 €
Osalustasu sisaldab õpetust, õppematerjale ja toitlustust. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kui soovid maksta vahetult enne pühendust, vali registreerudes arvega maksmise võimalus. 


Majutus: kui soovid ööbida Lilleorus, saadame sulle info majutuse ette broneerimiseks eraldi meilile. Pakume ööbimisvõimalusi hinnavahemikus 5–40 €/öö, mugavamad on külalistoad koolimaja kõrval, kodumajutus Taevasmaa teel, lihtsamad võimalused oma telgiga õuealal ja suvemajakestes.


Kontakt:
Anne-Ly Naukas
annely.naukas@lilleoru.ee
tel: +372 56 66 94 55