Babaji kriya jooga III pühendus Ingvar Villido Ishwarananda juhendamisel

Osalustasu 1290€ / kordajale 750€
Registreeri

III astme pühendusel saad Babaji kriya jooga edasijõudnute tehnikad, sealhulgas juhised samadhi seisunditesse sisenemiseks. Need avavad su kõrgeimad potentsiaalid ja viivad eneserealisatsioonini. Praktikaid toetavad süvaloengud ning koos moodustavad need teeraja tõelise mina realiseerimiseks.

Babaji kriya jooga III astme pühendus on kaheksapäevane intensiivne ritriit, mille käigus antakse edasi ja praktiseeritakse kõiki 144 tehnikat, korrates ühtlasi ka I ja II astme pühenduse tehnikaid.

Me soovitame sul tulla III astme pühendusele peale I ja II astme tehnikate praktiseerimist vähemalt ühe aasta jooksul.

Jätkuõpe

Peale pühendust on sul õigus osaleda iga kuu toimuvatel jätkuõppe kohtumistel e satsangidel Lilleorus koha peal või online. Jätkuõpe annab tuge praktiseerimisel, aitab tehnikatesse süveneda ja võimaldab saada vastuseid tekkinud küsimustele.

 

III pühenduse osalustasu: 1290 €
Osalustasu kordajatele: 750 €
Osalustasu sisaldab õpetust, õppematerjale ja toitlustust.

Kui soovid maksta hiljemalt 5 päeva enne pühendust, vali registreerudes arvega maksmise võimalus. 


Majutus: kui soovid ööbida Lilleorus, saadame sulle info majutuse ette broneerimiseks eraldi meilile. Pakume ööbimisvõimalusi hinnavahemikus 5–40 €/öö, mugavamad on külalistoad koolimaja kõrval, kodumajutus Taevasmaa teel, lihtsamad võimalused oma telgiga õuealal ja suvemajakestes.


Kontakt:
Anne-Ly Naukas
annely.naukas@lilleoru.ee
tel: +372 56 66 94 55