Ingvar Villido Ishwarananda

Lilleorule pani aluse joogi Ingvar Villido, kes 1993. aastal hakkas siia rajama koos oma toonaste õpilastega õppimiseks ja kooskäimiseks sobivat kohta.

Eestis sündinud ja kasvanud Ingvar hakkas sisemaailma toimimise vastu huvi tundma juba väga noorena. Täisealisena, saanud teadmisi ja õpetusi mitmete traditsioonide meistritelt ja õpetajatelt ning neid kõiki enda peal praktiliselt katsetanud, jõudis ta kõigi inimlike otsingute lõpp-punkti, täieliku eneserealisatsioonini. Sestpeale hakkas avanema tema edasine missioon: teha inimkonna sügavaimad teadmised tänapäeva inimestele kättesaadavaks ja kasutatavaks, nii lihtsal ja arusaadaval moel kui vähegi võimalik.

Peale selle, et Ingvar on Lilleorus alati inimesi õpetanud, vedas ta algusaastatel eest ka paiga õppekeskuseks kujundamist ja arendamist. Mõistes hästi looduse toimimist ja respekteerides ümbritsevat, rajati Ingvari juhendamisel siia esimesed aiad ja tähistati väepaigad, ehitati esimesed hooned. Ta osaleb tänaseni aktiivselt nõuandvas rollis ning praktilise loomu ja oskustega inimesena paneb hea meelega ka käed külge, näidates nii head initsiatiivi ja olles teistele inspireerivaks eeskujuks.

Ingvar Villido kohta saad rohkem lugeda tema kodulehelt.