Toomas Õunap

Haridus ja töökogemus:
Pärnu 1. Keskkool, TTÜ (teenindus ökonoomika), EBS (ärijuhtimine), Nei Jing (hiina meditsiin), Martin Ilvese Massaaži kool.

Töötanud firmades “Tervishoiu Muuseum”, “Tamro” ja “Janko” projektijuhina.

Kinnisvarafirmas “Uus Maa” olnud maakler, hindajana ja haldaja.

Ettevõtetes “Balti Baas”, “Rioner Eesti” töötanud juhatuse esimehena.

Praegu juhatuse liige mitmes kinnisvara ja puiduga tegelevas ettevõttes.

„Sisemine“ haridus:
Õpetaja Holger Oidjärve joogaõpilane aastatel 1995–2002.

Õpetaja Ingvar Villido juures Lilleorus praktiseerinud alates 1997 aastast erinevatest koolkondadest pärit enesearendamise tehnikaid (dzog-chen, budism, hinduism, krija-jooga, psühholoogia, kristlus, põlis-ameeriklaste traditsioon jm).

Aastatel 1999 - 2002 Neijingi kool, Hiina Traditsiooniline Meditsiin.

2004 – 2006. a krija-jooga I, II ja III astme pühitsused ja krija hatha jooga õpetajate koolitus õpetajate Durga Ahlundi ja Marshall Govindan Satchitananda juhendamisel.

2005 aastal palverännak Indiasse koos krija jooga õpilaste, õpetajate ja Ingvar Villidoga.

2011.a joogateraapia koolitus.

Õpetamise kogemus:
2002. aastast tänaseni juhendanud jooga (nii täiskasvanute kui laste) gruppe Tallinnas, Pärnus, Pärnu-Jaagupis, Toris, Paikusel ja Kilingi-Nõmmel. Läbiviinud akupunktuuri, enesemassaaži ja stressikoolitusi. Juhendab ettevõtetes kontorijooga kursuseid ja viib läbi lihaspinge vabastamise seminare.

Endast:
Jooga teed mööda käies on sisemine kasvamine toimunud järk-järgult. Palju õpitut, omandatut on muutunud elavaks alles läbi isikliku kogemuse. Aastate jooksul omandatud praktilisi kogemusi, kuidas ise, läbi erinevate tehnikate, harjutuste ja võtete, kehapingeid vabastada, püüan ka teistele õpetada.

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 510 1272
e-mail: