Inimesed

Teadlike muutuste tegemine nõuab järjepidevat praktiseerimist ning hea on oma kogemusi teistega jagada, tuge saada ja teisi toetama õppida. Lilleoru kui koht on sündinud seesuguse kooskäimise vajadusest. See on rajatud, püsib ja areneb inimeste soovil, kes tahavad ise õppida ja areneda ning luua see võimalus ka teistele.

Inimesed, keda Lilleorus tegutsemas kohata võib, on kõige tõenäolisemalt mõnes oma eluetapis sattunud Ingvar Villido kursustele või kriya jooga pühendustele ning ära tabanud, kuidas saadud teadmised aitavad neil ja teistel ise oma elu oluliselt paremaks muuta.

Aktiivseid panustajaid ühendab Lilleoru MTÜ, milles on täna ligi 200 liiget, kellest ainult väike osa elab koha peal. Ülejäänud liikmed käivad siin tegutsemas ja õppimas mujalt Eestist ning osad ka välismaalt.

Lilleoru tegevusi korraldab Lilleoru MTÜ juhatus, kuhu kuuluvad:

Kristo Reinhold
Lilleoru MTÜ juhatuse liige
Üldjuhtimine

“Olen olnud juht ja eestvedaja terve oma professionaalse elu ehk üle paarikümne aasta. Karjääri edenedes kasvas pidevalt ka vastutus, teatud juhtimisotsused muutusid aina keerukamateks ja see tõi kaasa erinevaid pingeid ja häirivaid emotsioone. Teadliku Muutuse Kunsti (Practical Consciousness) kursustele sattusin 2016. aastal. Tänu neile kursustele, kriya jooga pühendustele ja Practical Consciousness õpetajakoolitusele on mul täna oskus enda sisemaailmaga hästi hakkama saada.

Lilleoru ja siinsed teadmised on mind toetanud ja arendanud selliselt, et täna tundub endise elu juurde tagasipöördumine mõeldamatu. Panustan Lilleoru arengusse nii oma aja, teadmiste kui ka oskustega. Olen selle võimaluse eest väga tänulik. See koht on unikaalne, soosides enda tundma õppimise teekonda.”Priit Orumaa

Lilleoru MTÜ juhatuse liige
Finantsid