Ruumide rent

Korralda oma üritus Lilleoru erilises, rahulikus, looduslikus ja inspireerivas keskkonnas! Meelerahu, selgus ja inspiratsioon on garanteeritud!

Asume Rae vallas looduskaunis kohas, kõigest 25-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast.

Asukoht kaardil

Lilleoru õppekeskuse isikupärased ja valgusküllased seminariruumid koos kaasaegsete tehniliste võimalustega ootavad Sind korraldama oma koolitust, konverentsi, seminari, meeskonnaüritust, koosolekut või muud sündmust.

Küsi pakkumist:
ruumid@lilleoru.ee
+ 372 5323 7789

 

SUUR SAAL –  kuni 100 inimest

Põneva arhitektuuriga valgusküllane ja õdus saal koos kõikide kaasaegsete tehniliste võimalustega sobib suuremate koolituste, loengute, konverentside, vastuvõttude ja kultuurisündmuste korraldamiseks.

Saalis on wifi, dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja markerid, valge magnettahvel, lauad, toolid, konditsioneer, helitehnika. Saali juurde kuuluvad audio-video stuudio ja sünkroontõlke ruum, kust on võimalik teha salvestisi ning tõlget kuni kahte keelde.

Ruum suurusega 132 m² mahutab:

  • Teatristiilis kuni 100 inimest
  • Laudkondadena kuni 90 inimest
  • Klassina kuni 50 inimest
  • U-kujuliselt kuni 22 inimest
  • Mattidel kuni 30 inimest

 

 

SEMINARIRUUM – kuni 20 inimest

Hubane ja valgusküllane seminariruum on sobiv väiksemate koolituste, loengute, koosolekute ja töötubade korraldamiseks.

Ruumis on wifi, esitlusteler (65″), pabertahvel ja markerid.

Ruum suurusega 37 m²  mahutab:

  • Teatristiilis kuni 25 inimest
  • Klassina kuni 10 inimest
  • Nõupidamiseruum kuni 11 inimest

 

 

KOOSOLEKURUUM – kuni 4 inimest

Väiksem koosolekuruum (14 m²) on sobiv arutelude, vestluste, grupitööde, esitluste ja väiksemate koosolekute läbiviimiseks.

Ruumis on esitlusteler (55″), wifi, lauad, toolid, pabertahvel ja markerid, kraanikauss ning olemas ka väike tee- ja kohvinurk.

 

 

KOHVIKUALA – kuni 80 inimest

Esimesel korrusel asuv söögisaal (100 m²)  sobib lõuna- ja õhtusöökide, sünnipäevade ja vastuvõttude ja muude pidulike sündmuste korraldamiseks kuni 80le inimesele. Pukklaudu kasutades on võimalik korraldada toitlustust ja vastuvõtte kuni 100le inimesele.

Kohvikuala kõrval paikneb lõunapäikesele avatud mõnus suveterrass ning suve perioodil on õues valge telk, mis mahutab mugavalt istuma kuni 120 inimest.

 

 

TOITLUSTUS

Sündmuse parimale õnnestumisele aitab kaasa kvaliteetne ja maitsev toit, mida pakume oma kohvikus. Lilleoru kohvikus valmistatakse eelkõige taimset toitu, soovi korral aga ka kala ja maheliha.

Vastavalt hooajale on tooraine osaliselt pärit mahepõllumajandusest ja kohapealsest permakultuuri maheaiast. Meil on erinevaid menüüsid lõuna- ja õhtusöögiks, suupisteteks ja kohvipausideks. Kohapeal pakume ka erilist Lilleoru teed kohalike mesinike poolt valmistatud meega.

 

 

VALGE TELK (150 m²) suveperioodil õues, mis mahutab mugavalt istuma kuni 120 inimest.

 


 

Võimalus tellida lisaks ekskursioon kõrvalasuvasse Elulille parki või permakultuuri aeda. Firma ürituse tarvis on meilt võimalik tellida ka teadliku arengu ja enesejuhtimise teemalisi või kunsti töötubasid.

Tutvu lähemalt meie  TÖÖTUBADE JA KOOLITUSTEGA.

Küsi pakkumist:
ruumid@lilleoru.ee
+ 372 5323 7789

 

 


 

Ecosh Life OÜ tagasiside:

See päev oli täiesti imeline! Kui lõpus muljetasime, siis oli see üks suur rahu ja õnnelikkuse kogemuse jagamine kõikide osalenute poolt. Nii, et südamest tänud teile. Tundsime end seal väga teretulnult ja väga hästi vastu võetult.