Karma jooga ehk tegude jooga, mille kohta on öeldud ka suur jooga

Inimene teeb kogu aeg midagi. Kui mitte kätega, siis mõtetega. Isegi "mitte midagi tegemine", on tegemine. Samuti hingamine. Suhtlemine. Magamine. Inimene on lakkamatus tegevuses, 24/7.

Karma jooga õpetab tegutsema teadlikult - laitmatult ja efektiivselt. Karma jooga praktiseerimise tulemusel on paljud inimesed oma elusid positiivses suunas muutnud. Siit saab lugeda Lilleorus regulaarselt karma joogat praktiseerivate inimeste vastukaja.

Karma jooga kohta on öeldud ka maha jooga - suur jooga ning seda joogapraktikat on peetud tänapäeva inimesele kõige kohasemaks. "Karma jooga on oma tuleviku kujundamise meetod. Ja oma karma vabastamise meetod," (Ingvar Villido, Lilleoru suvelaager 2013).

Karma joogal on Lilleoru päevakavas oluline osa. Kui soovid tulla seda õppima, võta ühendust ja oled teretulnud ühistes tegevustes osalema.

Kui kasutada karma jooga ajal Teadliku Muutuse Kunsti kursustel omandatud tehnikaid, toimub sisemine muutus intensiivsemalt.

Karma joogat saavad Lilleorus praktiseerida ka need, kes nimetatud kursustel osalenud pole. Sellisel juhul võib valida praktikaks mõne allolevaist karma jooga printsiipidest, mis on toimelt tõhusad. Karma jooga printsiibid.

Siin saab lugeda väljavõtet Lilleoru 2013. aasta suvelaagri praktikumist. Ingvar Villido vastab küsimusele "Mis on karma jooga?"