Ingvar Villido Ishwarananda: “Sõltumatus egost”

Toeta siin

Mis on ego ja mis ei ole ego? Mida tähendab olla egotu või egost sõltumatu? Kas see on võimalik, miks see on oluline ja kuidas seda saavutada? Milleks või kelleks muutub inimene, kui tal pole enam ego, kas tal pole siis enam ka egoismi? Kas sõltumatus tähendab eraldumist? Kui eraldumine on võimalik, siis kas ego jääb siiski alles ja teda enam ei kasutata või sõltumatus muudab meid egotuks?

„Kõik sinu probleemid on ainult sinu ego probleemid“ Ishwarananda

Juunikuu „Teadmiste teel“ uurime milline on egost sõltumatu inimese perspektiiv ja kuidas see on seotud Tõelise Minaga siddhade käsitluses? Mis on vaimne ego ning millised on ego lõksud vaimsel teel? Kuidas neid avastada? Kuidas kogu see temaatika on seotud sisemise puhtuse hoidmisega, karmaga, karmast sõltumatuse saavutamise ja vabadusega?

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel. „Siddhade õpetused on praktilised: tee nii ja sa saad lubatud tulemusi“, ütleb ta.

 

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: