Ingvar Villido Ishwarananda: “Deemonite tuhat trikki”

Toeta siin

Hea ja halb, jumalikkus ja deemonlikkus. Mida peetakse silmas jumalike ja deemonlike tendentside all? Kuidas need on seotud inimese arenguga, elu sujuvusega või takistustega? Miks tundub vahel, nagu keegi trikitaks meiega, raske on olukordades orienteeruda ja laseme end sellesse mängu justkui kaasa kiskuda? Kuidas õppida ära tundma oma deemonlikke tendentse ja kuidas nendest vabaneda? Kas see on üldse võimalik ja miks seda peaks tegema? Kuidas Teadvus ja Tõeline Mina on seotud nende sisemiste protsessidega?

„Deemonitest vaba olek on teadvelolek, kiindumatu seisund“. Ishwarananda

Maikuu „Teadmiste teel“ käsitleme müstilist teemat, millesse süvenedes võid aga leida selged praktilised seosed oma igapäevase eluga. Võid avastada ka selle, kuidas vabanemine ebainimlikkusest suurendab inimlikkust ning kuidas sinu positiivne muutus mõjutab sind, sinu elu, sinu lähedaste elu, kollektiive, ühiskonda ja seeläbi laiemalt ka kogu inimkonda.

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel. „Siddhade õpetused on praktilised: tee nii ja sa saad lubatud tulemusi“, ütleb ta.

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: