Ingvar Villido Ishwarananda: „Salapärased potentsiaalid – innovatsiooni alus.“ Erikülalise Gunter Pauliga

Toeta siin

Kuidas osa inimesi leiab kerge vaevaga uusi nutikaid lahendusi maailma probleemidele, kui teised on hädas elu praktilise poolega? Kust tulevad leidlikud lahendused ja uued ideed? Kas on olemas imerohtu, mis avaks inimestele parema ligipääsu õigetele teadmistele, mis viivad õigetele tegudele? Millest sõltub leiutajageeni olemasolu ja mida teha, et avada endas see potentsiaal? Kuidas avada meie sisemaailma piiramatud võimalused ja aidata nii kaasa positiivsetele muutustele maailmas?

„Maailmas toimuvad väga suured muutused, palju asju paigutub ümber, ja me vajame selleks täiesti uusi leidlikke lahendusi.“

Augusti loengu erikülaliseks on novaator ja globaalne ettevõtja Gunter Pauli, kes on sinise majanduse mudeli looja, autor ning hinnatud lektor. Ingvar ja Gunter on mõlemad tunnustatud novaatorid. Nad on oluliste kogukonnapõhiste projektide algatajad ja julgete, uute lahenduste loojad maailmas.

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta ning „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused. Inimese tee on praktilise tarkuse tee, ütleb ta.

 

Loe lisa Ingvar Villido Ishwaranandast:
www.ingvarvillido.com

Loe lisa Gunter Paulist:
www.theblueeconomy.org


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

 

Vaata loengut YouTube’is: