Joogatunnid praktikule

Hatha jooga tunnid praktikule sillutavad teed sügavamatele kogemustele ja arusaamisele protsessidest. Samas hoiame fookuses, et nii asanasse süvenedes kui ka dhyanas, ei kaotaks me end kogemusse.

Tunnid on kohased Ishwarananda jooga õpilasele, toetades individuaalset teekonda. Hatha jooga pakub võimalusi füüsilise keha korrastamiseks koos Practical Consciousness tehnikate ja muu õpitu rakendamisega.

Juhendaja: Anne-Ly Naukas

Tundide toimumise aeg: igal neljapäeval 12. septembrist kuni 12. detsembrini 2024.

Registreerimine ja osalustasu: Palun registreeru osalema annely.naukas@lilleoru.ee
Makse saaja on muutunud, info saadan registreerumisel!

Hinnad: septembris 50€ (3 osalemist), oktoobris 60€ (5 osalemist), novembris 55€ (4 osalemist) ja detsembris 35€ (2 osalemist). Üksiktund 15€.

Tundide toimuse koht: tunnid toimuvad Lilleorus kohapeal ning online neile, kes kohale ei saa tulla. Kõik saavad tunni salvestuse järelvaatamiseks.

Kui soovid osaleda online pidevalt või mõnikord, palun anna teada: annely.naukas@lilleoru.ee ; tel 5666 9455 või FB messenger.

Tundide sisu:

Tundides võtame sageli ette pikemad dhyanad erinevate fookustega, mis aitavad sul uurida samyama protsessi, harjutada teadvuse pingsuse lõdvestamist, orienteeruda gunades ja palju muud.

Osavõtu eeltingimusena ootan, et oled varasemalt regulaarselt praktiseerinud hatha joogat ja valdad vähemalt teatud määral 18 põhiasendit. Samuti on soovituslik, et oled läbinud Practical Consciousness I-III kursused ja kasutad igapäevaselt õpitud tehnikaid.