See lähenemine sobib kasutamiseks nii kodus kui ka koolisüsteemis ja on osa tavaõppest juba täna paljudes koolides Ameerika Ühendriikides, Euroopas, Lõuna-Ameerikas ja Kaug-Idas. Hiina on Gunter Pauli lugude ja metoodika järgi õpetamas koolides üle terve kogu maa. Me tahame väga, et ka Eesti lapsed saaksid eluks sama hea stardipositsiooni ning võimaluse õppida viisil, mis on tõeliselt loomulik, arendav ja huvitav.

Õppematerjaliks on Gunter Pauli kirjutatud lood, mis sündisid isa armastusest oma laste vastu, et jagada nendega avastusi laiast maailmast ja kohtumistest inspireerivate inimestega. Samuti, et aidata neil mõista tema tööd – uuel sinise majanduse mudelil põhinevaid projekte, mis lähendavad loodust ja teadust ning rakendavad looduslike ökosüsteemide tarkust. Lood on lastele igas kooliastmes, alates lasteaiast. See on õpe, mis on lastele ja tegelikult kõikidele inimestele loomulik ja loomuomane. See on õpe, mida oleksime ka ise tahtnud koolis kogeda!

  • Osalema on oodatud õpetajad, lapsevanemad, koolide õppe- ja arendusjuhid, koolijuhid, tudengid, haridusuuendajad ja kõik teised, kes igapäevaselt töötavad laste ja noortega.
  • Osaleja saab igapäevatöös kasutamiseks osta eriliselt soodsa hinnaga Gunter Pauli 12 eestikeelset raamatut.
  • Põhikoolitusele järgnevad lugude kasutusele võtmist ja omavahelist koostööd toetavad jätkukoolitused ja arutelud.
  • Koolitus on inglise keeles, soovijatele tõlkega eesti keelde.
  • Soovi korral saab kohapeal ka ööbida ja hommikusööki süüa.
  • Koolitus toimub Lilleoru õppekeskuses, Harjumaal.

Registreerumine: täida palun allolev küsimustik SIIN LINGIL!

Osalustasu: €90, mis sisaldab kolmepäevast inspireerivat ja nauditavat koolitust (soovi korral võib toetada sündmuse toimumist annetusega, sest antud osalustasu on võimalik ainult tänu lahketele toetajatele). Lisanduvad lõuna- ja õhtusöögid 15€/päev.

Soovi korral saab kohapeal ka ööbida ja hommikust süüa (majutusvõimalused 5–40€/öö, kõige soodsam oma telgiga, hommikusöök 5€/toidukord)

Koolitust korraldab Tuleviku Hariduse sihtasutus.