Ingvar Villido Ishwarananda: „Mis on teadvus siddha’de õpetuse järgi ja kuidas seda praktiliselt kasutada?“

Toeta siin

Muinasteadlased, siddha’d, on põhjalikult uurinud teadvust ja selle omadusi ning õppinud neid ka praktiliselt kasutama.

Mis on teadvus? Kus see asub? Kas teadvus on mingi sfäär, kuhu on teatud tingimustel võimalik ligi pääseda? Kas teadvuse tundma õppimiseks on vaja mingeid eeldusi ja millised teadvuse tasandid on üldse inimestele kättesaadavad? Millised on teadvuse omadused ja kuidas need inimestes ilmnevad? Kuidas neid ära tunda ja teadlikult kasutama õppida? Mis vahe on mõistusel ja teadvusel?

Maikuu „Teadmiste teel“ saame vastused kõikidele nendele küsimustele ja uurime teadvuse omaduste praktilise kasutamise võimalusi.

„Õigeid ja arukaid otsuseid elus tehakse selge peaga. Selge pea tekib aga teadvuse omaduste rakendamisest: näiteks eristamine ja süvenemine on aru saamise ja taipamise aluseks.”

Ingvar, kes on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta jagab „Teadmiste tee“ sarja raames laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused. Inimese tee on praktilise tarkuse tee, ütleb ta.


Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata loengut YouTube’is: